Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Zamek Ryn zaprasza do komnat krzyżackich


Zobaczcie państwo:
Prezentacja hotelu
Prezentacja restauracji
Napisz do nas!

Hotel Zamek Ryn**** mieści się w XIV-wiecznym zamku krzyżackim położonym na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami Ryńskim i Ołów. Niepowtarzalny urok mazurskich jezior otaczających obiekt stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, bądź zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji lub bankietów.

Część hotelowa zachowała specyficzną architekturę minionych epok. Dzieli się na cztery skrzydła: Komturskie, Rycerskie, Myśliwskie i Więzienne. Hotel Zamek Ryn**** dysponuje ekskluzywnie wyposażonymi 143 jedno- i dwuosobowymi pokojami oraz apartamentami. Z pewnością każdy poczuje „ducha” dawnych czasów.Wnętrza pokoi stanowią niepowtarzalne połączenie epokowych mebli z nowoczesną technologią – co powoduje wypoczynek bardziej komfortowym. W każdym pokoju znajduje się telewizor, telefon, stylowo urządzona łazienka, dostęp do Internetu i mini bar.

Dwie restauracje Refektarz i Wielki Refektarz serwują dania z urozmaiconego menu zarówno kuchni staropolskiej, regionalnej jak i europejskiej. Wybornym dodatkiem do wyśmienitych dań przyrządzonych przez szefa kuchni są trunki pochodzące z całego świata pieczołowicie gromadzone w hotelowej Winiarni.Hotel Zamek Ryn to także spotkania biznesowe w średniowiecznym stylu. Obiekt dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjno - kongresowym, na które składa się 6 klimatyzowanych sal, mogących pomieścić do 700 osób. Centrum wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, w jego skład wchodzą następujące sale konferencyjne:

  • Księcia Witolda
  • Księżnej Anny
  • Króla Władysława Jagiełły
  • Wielki Kapitularz
  • Kapitularz
  • Dziedziniec

Personel hotelu zapewnia kompleksową obsługę przed, w trakcie, i po zakończeniu spotkania.

W największej sali istnieje możliwość zorganizowania spotkania na 500 osób. Personel hotelu zapewnia kompleksową obsługę przed, w trakcie i po zakończeniu spotkania. Dziedziniec pełni rolę sali wielofunkcyjnej. Zadaszony doskonale umożliwia zorganizowanie wystaw, pokazów, konferencji lub bankietów. Istnieje możliwość łączenia niektórych sal.Hotel Zamek Ryn to także atrakcyjne miejsce dla relaksu umysłu i ciała. W stylowych podziemiach znajduje się Centrum Rekreacji, a w nim basen z widokiem na kominek, bicze wodne, kącik hydromasażu. Ponadto wykonywane są zabiegi z zakresu hydroterapii i kosmetologii zgodnie z zasadami wellness. Z pewnością każdy odnajdzie tu spokój, uwolni się od stresu i odzyska utraconą energię.

Okolice hotelu to kraina Tysiąca Jezior - miejsce pełne skarbów natury. Obfitujące w bajecznie wyglądające zamki, dworki oraz pałace. Wśród atrakcji turystycznych znajdują się liczne muzea, perły architektury, szlaki rowerowe i żeglarskie.


Hotel Zamek Ryn ****
Plac Wolności 2
11 - 520 Ryn
tel. (087) 429 70 00
fax. (087) 429 70 01
e-mail: hotel@zamekryn.pl
www. zamekryn.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16