Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Witamy w HOTELU 500 w Tarnowie Podgórnym


Hotel 500*** zlokalizowany jest na zachód od Poznania, przy trasie E 30 Moskwa - Warszawa - Poznań - Berlin, 20 km od centrum miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich i 15 km od Portu Lotniczego Ławica.

Hotel stanowi doskonałą bazę noclegową, nie tylko dla odwiedzających stolicę Wielkopolski, ale także podróżujących trasą E 30 ze wschodu na zachód Europy. Dzięki swojemu położeniu, niedaleko metropolii poznańskiej, dużym możliwościom lokalowym oraz profesjonalnej obsłudze, hotel stał się znanym i jednocześnie jednym z największych w okolicach Poznania, centrum szkoleniowo-konferencyjnym.

Hotel posiada 170 pokoi mogących pomieścić jednocześnie 198 Gości. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV Sat i telefon z możliwością połączenia z Internetem. Kilka z nich przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych oraz dla osób niepalących.

Hotel specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań takich jak sympozja, szkolenia czy konferencje (okolice Poznania).

Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie dowolnych imprez począwszy od kameralnych spotkań rodzinnych, aż do dużych bankietów i bali. Chętnie też przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, garden party, zawody sprawnościowe, a zimą kuligi.

Najważniejsze atrakcje turystyczne gminy to tereny wokół Jeziora Lusowskiego z licznymi szlakami do uprawiania turystyki rowerowej i miejscami do wędkowania oraz malowniczo położone wśród lasów i pagórków Jezioro Kierskie o długości 5 km i głębokości dochodzącej do 36 m. To jeden z ważnych centrów żeglarstwa w Polsce.

Miejscami, które warto odwiedzić są także dobrze zachowane zabytkowe parki podworskie z cennymi gatunkami drzew, często o statusie pomników przyrody: w Lusowie, Lutówku, Jankowicach, Rumianku, Sierosławie, Chybach i Swadzimiu.

W Lusowie polecamy neogotycki pałac z II poł. XIX wieku oraz neogotycki kościół z początku XX wieku.

Do dyspozycji Gości jest także nieodpłatny, niestrzeżony parking mieszczący 122 samochody i 10 autokarów.

Hotel 500 - Tarnowo Podgórne
ul. Poznańska 139
62-080 Tarnowo Podgórne
tel: (061) 896 24 00, 896 25 00
fax: (061) 816 42 02
e-mail: tarnowo@hotel500.com.pl
www.tarnowo.hotel500.com.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16