Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Grupa Hotelowa Orbis wspiera kulinarne talenty „Warsztaty smaku kuchni+”


Grupa Hotelowa Orbis podjęła współpracę z kuchnią+. Hotel Mercure Grand Warszawa został partnerem „Warsztatów smaku kuchni+”, cieszącego się ogromnym powodzeniem projektu stacji.

Hotel Mercure Grand Warszawa, został partnerem programu „Warsztaty smaku kuchni+”, w którym polskie gwiazdy kulinariów szkolą najzdolniejszych adeptów sztuki kulinarnej. Wytypowani widzowie kuchni+ mają okazję dzielić się swoją pasją i umiejętnościami. Ciekawi nowych doznań kulinarnych biorą udział w konkursie, w którym nagrodą jest szkolenie z największymi autorytetami gotowania kuchni+. Swoich rad udzielą takie gwiazdy jak: Tomasz Jakubiak, Adam Chrząstowski, Bożena Sikoń, Gosia Molska i Grzegorz Łapanowski.

Autorzy 10 najciekawszych przepisów kulinarnych, zostają zaproszeni do Warszawy na dwudniowe szkolenie, podczas którego uczestnicy pochwalą się swoim talentem przed kamerami kuchni+. Hotel Mercure Grand Warszawa zapewnia uczestnikom nocleg.  Program „Warsztaty smaku: kuchnia polska z Adamem Chrząstowskim” zostanie wyemitowany na antenie stacji już 28 stycznia i 4 lutego o godz. 15.00.


Mercure to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek hotelowych na świecie. Jest obecna w 51 krajach, dysponuje prawie 700 hotelami położonymi przede wszystkim w centrach miast, w pobliżu lotnisk lub w miejscach idealnie nadających się do wypoczynku: w górach, nadmorskich kurortach czy przy polach golfowych. W Polsce działa 13 hoteli Mercure, trzy- i czterogwiazdkowych.
www.mercure.com

Orbis to największa w Polsce firma hotelowa, operująca siecią blisko 60 hoteli, które oferują 10,5 tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Etap oraz Orbis Hotels, które gwarantują wysoką jakość usług w obiektach o standardzie od jednej do pięciu gwiazdek. W skład Grupy Kapitałowej Orbis wchodzi także firma Orbis Transport, zajmująca się krótko- i długoterminowym wynajmem samochodów.

Partnerem strategicznym Orbis jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, operujący 4 200 hotelami z ponad 500 tys. pokoi w 90 krajach. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, Ibis, all seasons, Etap Hotel, hotelF1 i Motel 6 a także związane z nimi Thalassa sea & spa i Lenôtre – gwarantują zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia 145 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia. www.accorhotels.com

Więcej informacji:
Agnieszka Kalinowska, Grupa Hotelowa Orbis
e-mail: Agnieszka.kalinowska@accor.com, tel.: (+48 22) 829 35 48

Joanna Heyda, Public Dialog
e-mail: j.heyda@publicdialog.pl tel.: ( +48 22) 302 31 44, kom.: (+48) 535 711 822

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16