Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Święta w hotelu coraz bardziej popularne


Polacy coraz częściej spędzają Święta Bożego Narodzenia poza domem. Popularnym wyborem są świąteczne pobyty w hotelach. Gdański Hotel Number One przygotował dla swoich gości atrakcyjną ofertę z kolacją wigilijną i spotkaniem ze Świętym Mikołajem, która została wyprzedana w 100% na długo przed 24 grudnia.
 
Spotkania w rodzinnym gronie, aromat świątecznych potraw i słodki zapach pomarańczy – to tylko niektóre z symboli Świąt Bożego Narodzenia mających kojarzyć się ze spokojem i błogim relaksem. Rzeczywistość okazuje się często zgoła odmienna. Święta to dla wielu osób najbardziej intensywny i stresujący czas w roku poprzedzony długimi, żmudnymi przygotowaniami i spędzony w rozjazdach pomiędzy różnymi częściami rodziny, niejednokrotnie rozsianymi po całym kraju. Nic więc dziwnego, że coraz więcej Polaków rezygnuje z tradycji spędzania Bożego Narodzenia w domu na rzecz świątecznych wyjazdów. To idealne rozwiązanie dla liczących na oszczędność czasu, który przed ujrzeniem „pierwszej gwiazdki” zazwyczaj poświęcamy na porządkowanie domu lub mieszkania oraz przyrządzanie świątecznych potraw. Ponadto, to okazja do odcięcia się od naszej codzienności, znanego nam środowiska, które często kojarzy się z obowiązkami i poddania się magii świąt – bez niepotrzebnej gonitwy i stresu.
 
 
Kierunkiem chętnie obieranym przez tych, którzy Święta chcą spędzić z dala od domu jest Gdańsk. Wyjątkowa atmosfera nadmorskiego grodu, moc atrakcji i piękny jarmark bożonarodzeniowy każdego roku przyciągają turystów w okresie świątecznym. Jednym z obiektów, który przygotował specjalną świąteczną ofertę jest Hotel Number One na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Atrakcyjny pakiet pobytowy wyprzedał się w okamgnieniu, na długo przed 24 grudnia. W ramach Świąt spędzonych w hotelu goście będą uczestniczyli w uroczystej kolacji wigilijnej w formie bufetu, podczas której nastąpi spotkanie ze Świętym Mikołajem, co na pewno będzie stanowiło nie lada atrakcję dla najmłodszych uczestników wieczerzy. Uzupełnieniem wigilijnych dań będą pyszne ciasta oraz aromatyczne grzane wino. Goście spędzą wieczór w otoczeniu nastrojowych gwiazdkowych dekoracji i przy akompaniamencie najpiękniejszych kolęd. W pozostałe dni pobytu na odwiedzających Hotel Number One czekają bogate śniadania i obiadokolacje. Dodatkową atrakcją będzie wstęp do hotelowej strefy SPA & wellness One Harmony, gdzie można skorzystać z kąpieli w basenie i jacuzzi, nowoczesnej strefy saun, zabiegów pielęgnacyjnych czy siłowni.
 
Nasza oferta świąteczna spotkała się w tym roku z ogromnym zainteresowaniem i wyprzedała się w ekspresowym tempie. Obrazuje to jak zmienia się nasze podejście do Świąt Bożego Narodzenia. Nadal chcemy je spędzać z rodziną, ale wolimy skupić się na przyjemnych aspektach świętowania – relaksie, spokojnej atmosferze. Co ważne, nasza oferta zagwarantowała darmowy pobyt w hotelu dla dzieci poniżej 12 roku życia – dzięki temu na spędzenie świąt w Hotelu Number One zdecydowało się wiele rodzin spoza popularnego modelu 2+1, które zazwyczaj rezygnują z takiej formy wypoczynku w czasie Świąt z obawy przed wysokimi kosztami – mówi Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Hotelu Number One.
 
Tak wysokie zainteresowanie świąteczną ofertą Hotelu Number One sprawiło, że obiekt już teraz zaczyna planować i przygotowywać pakiety pobytowe na Boże Narodzenie w 2019 r.
 
Więcej pomysłów na pobyt w Hotelu Number One na: www.hotelnumberone.pl/oferty-specjalne.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16