Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Nowy Szef Kuchni Sheraton Poznan Hotel


Z początkiem września stanowisko Szefa Kuchni hotelu Sheraton w Poznaniu objął Michał Konwerski. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za tworzenie menu i zarządzanie kuchnią hotelowych restauracji i barów oraz kreowanie oferty działu bankietów i cateringu.

Michał Konwerski pochodzi z Warszawy, w branży gastronomicznej pracuje od 13 lat. Karierę zaczynał w warszawskich hotelach międzynarodowych sieci. Kolejnym etapem w jego karierze była praca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Miał tam okazję gotować dla najważniejszych osób w państwie, ich międzynarodowych gości oraz licznych gwiazd muzyki i sportu. Przed dołączeniem do zespołu Sheraton Poznan Hotel, Szef Michał zarządzał gastronomią Hotelu Arłamów w Bieszczadach. Pełnił również rolę ambasadora polskiej kuchni, popularyzując rodzime smaki podczas podróży po amerykańskich uniwersytetach.

                                                                

Przygotowując dania, Michał stawia przede wszystkim na najwyższą jakość produktów, gdyż jak wierzy, to właśnie odpowiedni dobór składników leży u podstawy sukcesu każdego dania. Ceni kuchnię francuską i jej wpływ na nowoczesną sztukę kulinarną.

Wolne chwile najchętniej spędza przemierzając miasto na samodzielnie złożonym retro rowerze.

Sheraton Poznan Hotel to 5-gwiazdkowy obiekt położony w centrum Poznania, naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hotel posiada 180 pokoi i apartamentów, zaplecze konferencyjno-bankietowe z 6 salami konferencyjnymi oraz piętro Sheraton Fitness. Na parterze hotelu mieści się pub SomePlace Else, restauracja Fusion oraz Qube Vodka Bar & Cafe. Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów. Oprócz poznańskiego Sheratona są to: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Grand Kraków, Sheraton Sopot Hotel, the Westin Warsaw oraz warszawski Bristol, a Luxury Collection Hotel.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16