Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Rezydencja Park Mielno – wystartowała budowa piętnastej inwestycji Firmus Group


Rezydencja Park Mielno to projekt, który stanowi uzupełnienie istniejącego już kompleksu budynków Rezydencja Park i Rezydencja Park Rodzinna, zlokalizowanych blisko piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego i jeziora Jamno. Znajdzie się w nim 55 nowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i układzie, każdy z własnym tarasem bądź balkonem. Blisko 30% z nich zostało zarezerwowane jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.Wśród kolejnych 55 apartamentów dostępne są propozycje 1, 2 i 3 pokojowe, wiele z nich z unikatowym widokiem na jezioro Jamno. Wszystkie wykończone będą pod klucz przy użyciu materiałów wysokiej jakości, razem z łazienką i w pełni gotowym aneksem kuchennym, wyposażonym w zintegrowany sprzęt AGD. Podłogi w pokojach wyłożone zostaną deską barlinecką.


Każdy z apartamentów będzie posiadał przestronny taras bądź balkon. W ramach inwestycji powstanie podziemna hala garażowa z prywatnymi miejscami parkingowymi. Całość będzie ogrodzona z pięknie zagospodarowaną zielenią oraz miejscami wypoczynku.


Projekt architektoniczny jest dziełem koszalińskiej pracowni Warzecha Studio i nawiązuje do zewnętrznych wyróżników wcześniej zrealizowanych w kompleksie Rezydencja Park budynków, jak elewacja ze szlachetnymi elementami naturalnego drewna oraz klinkieru. Drewno pozwala na harmonijne wkomponowanie budynków w otoczenie oraz dodaje im lekkości. Jest to również ukłon w stronę tradycji dawnego budownictwa pomorskiego.


Apartamenty w Rezydencji Park to nie tylko doskonały sposób na realizację marzenia o drugim domu nad morzem. To także korzystna inwestycja w apartament pod wynajem. Unikalna lokalizacja - w niemal równej, niewielkiej odległości od plaży i brzegów jeziora Jamno, wśród drzew, w zielonym otoczeniu oraz panująca w tym miejscu, nawet w szczycie sezonu letniego, cisza – to wszystko powoduje, że turyści chętnie w kompleksie Rezydencja Park rezerwują apartamenty na długi wypoczynek albo tylko weekendowe wypady do Mielna.Mimo że 30 % realizowanych apartamentów objęta jest rezerwacją, wciąż jest w czym wybierać. Wykończone pod klucz lokale są do nabycia w atrakcyjnej cenie od 10,5 tys. zł za metr kwadratowy.

Najnowsza inwestycja realizowana jest przez spółkę Rezydencja Park Mielno, która należy do grupy Firmus inwestującej i zmieniającej wizerunek nadmorskiego kurortu od blisko 20 lat. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Kerd sp. z o.o., która finalizuje w tym samym czasie budowę dwóch mniejszych budynków w ramach kompleksu Rezydencja Park. Zakończenie prac przy Rezydencji Park Mielno zaplanowane zostało na IV kwartał 2019 r. Jeszcze we wrześniu rozpoczęta zostanie oficjalna sprzedaż inwestycji.


Informacje o inwestorze:


Firmus Group jest grupą spółek deweloperskich operujących na Pomorzu Środkowym, w Mielnie i Koszalinie. Na swoim koncie ma ponad 10 zrealizowanych inwestycji, w tym apartamentowiec Tarasy w centrum Mielna, cztery etapy Rezydencji Park, dwa etapy Rezydencji Park Rodzinnej i Osiedla Norweskiego. Największy rozgłos przyniósł grupie spektakularny kompleks Dune Resort ulokowany tuż przy mieleńskiej promenadzie i plaży, który mieści w sobie 330 luksusowych apartamentów z zespołem basenowym, strefą fitness i wellness oraz restauracjami. Obecnie grupa finalizuję budowę aparthotelu Molo Park oraz inwestycji Rezydencja Park Orła i Kopernika. Firmus Group posiada ogromny potencjał, m.in. dzięki bankowi rozległych terenów inwestycyjnych położonych bezpośrednio nad Bałtykiem. Ich łączny obszar to 2 mln m2 gruntu, z czego około 1 mln m2 może być wykorzystane pod zabudowę mieszkaniową, hotelową i rekreacyjną. Ich wartość szacowana jest na blisko 1 mld euro.


Więcej informacji na:


www.mielno-park.pl

www.facebook.com/Rezydencja-Park-Mielno


Dane adresowe:


ul. Orła Białego, Mielno

nr tel.: 94 342 22 22


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16