Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Rezydencja Diana**** w Warszawie zaprasza


Diana Residence - należąca do kategorii MaMaison Resiedence, położona jest w najbardziej prestiżowej części Warszawy, na ulicy Chmielnej. W pobliżu znajduje się jedna z reprezentacyjnych ulic Warszawy (Nowy Świat). Diana może się poszczycić świadczeniem najwyższego poziomu usług w mieście.

Rezydencja została całkowicie odrestaurowana, zaprojektowana i wyposażona w celu zapewnienia jak najlepszego standardu zakwaterowania zarówno dla gości businessowych jak i prywatnych rodzin.

Stylowe projekty wnętrz i umeblowania tworzą awangardową, niepowtarzalną atmosferę, którą dopełnia profesjonalny i uważny zespół pracowników zawsze chętnie służący pomocą.

Rezydencja Diana oferuje 46 nowoczesnych apartamentów (45 m2 - 105 m2) w pełni umeblowanych i wyposażonych (kompletna kuchnia, zmywarka, TV, DVD, Hi-Fi, sejf, przestronna łazienka, duża garderoba) z serwisem hotelowym. Dostępnych na pobyty średnio oraz długoterminowe.

Dodatkowe udogodnienia:

  • Bezprzewodowe, szybkie łącze internetowe - gratis
  • 2 sale konferencyjne
  • 24-godzinna obsługa
  • Letni taras
  • Strzeżony, podziemny parking
  • Pralnia i suszarnia na piętrach

Residence Diana
ul. Chmielna 13 A
00-021 Warszawa
tel: (022) 505 91 00
fax: (022) 505 91 01
info@residencediana.com
www.residencediana.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16