Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Pierwszy **** obiekt w Busku-Zdrój. Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa&Wellness ruszy już za rokW październiku 2011 r. rozpoczęła się budowa, nowoczesnego czterogwiazdkowego obiektu zlokalizowanego w woj. świętokrzyskim w Busku-Zdroju. Głównym inwestorem jest Grupa Polskie Składy Budowlane S.A., a generalnym wykonawcą kielecka firma Condite. Będzie to pierwszy hotel Grupy PSB, która obecnie jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce.

W budynku znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50% pokoi z balkonami lub tarasami. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum balneologiczne, wellness i spa posiadające 30 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Dla gości hotelowych dodatkowo do dyspozycji będzie oddana restauracja, bar, sale konferencyjne, basen, sauny, kręgielnia oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą sprawić, iż obiekt będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku jak i na spotkania biznesowe.

Bazując na doświadczeniu, badaniach rynku oraz na walorach leczniczych uzdrowiska Busko-Zdrój, jakim są wody siarczkowe, nie bez powodu Grupa PSB wybrała tą lokalizację na swoją inwestycję, wypełniając niszę na rynku lokalnym. Obecnie trwają prace nad doborem dostawców i partnerów handlowych.


Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 14 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 296 małych i średnich, rodzinnych firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 420 składach budowlanych, w 96 marketach PSB-Mrówka oraz w 7 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 10 tysięcy osób.
Łączne przychody ze sprzedaży materiałów budowlanych składów, będących akcjonariuszami Grupy PSB S.A., na koniec 2011 r., osiągnęły pułap ok. 5 mld zł (wzrost o ok. 7% w stosunku do 2010 r.). Grupa PSB S.A. (centrala) osiągnęła w 2011 r. przychody ponad 1,5 mld zł (wzrost ok. 20%). Udział w krajowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych szacowny jest na niemal 14%, a w rynku hurtowym ponad 27%. Markę Grupy PSB zna dzisiaj ok. 45% Polaków, zaś sieć sklepów PSB-Mrówka ponad 20%.

Kontakt:
Agnieszka Dąbrowska
Dyrektor
Hotel Słoneczny Zdrój ****
Medical Spa&Wellnes
e-mail: agnieszka.dabrowska@slonecznyzdroj.pl
www.grupapsb.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16