Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Piękno ziemi podkarpackiej


W ramach Kampanii Promocyjnej Polski dnia 2 września o godzinie 13:00 w Centrum Multimedialnym FOKSAL odbyła się konferencja prasowa połączona z prezentacją Regionu Podkarpackiego. Każda z odbywających się prezentacji ma na celu przedstawienie walorów turystycznych regionu a zarazem jest propozycją odwiedzin przez gości.

Konferencja prowadzona była przez Adama Głaczyńskiego oraz Andrzeja Dańczyszyna. Otwarcia dokonał Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Andrzej Kozłowski. Zgromadzeni mogli wysłuchać przemowy Marszałka Województwa Podkarpackiego Pana Bogdana Rzońcy oraz Prezesa Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Pana Jana Sołka.

Koło Gospodyń Wiejskich z Uherzec
Stół biesiadny zamków Krasiczyna i Baranowa

Konferencji towarzyszyły liczne prezentacje miast, zamków i produktów turystycznych regionu. Między innymi zgromadzonym przedstawiono Szlak Architektury Dewnianej, Miasto Rzeszów, Miasto Przemyśl, Miasto Jarosław, Zamek w Łańcucie, Zamek w Krasiczynie, Zamek w Baranowie, Bieszczady, Skansen w Sanoku, Bóbrkę, Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego oraz Uzdrowiska w Rymanowie i Iwoniczu.
Ponadto obecni na konferencji mieli możliwość uczestniczyć w degustacji potraw bieszczadzkiej kuchni regionalnej przygotowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich z Uherzec, część z nich mogła także skorzystać z zaproszenia do stołu biesiadnego przygotowanego przez zamki z Krasiczyna i Baranowa.
Dopełnieniem prezentacji Regionu Podkarpackiego była wystawa fotogramów przedstawiająca architekturę drewnianą oraz wystawa prac twórców ludowych.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16