Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Ośrodek hotelowy Optima zapraszaOśrodek hotelowy Optima usytuowany jest w pobliżu zabytkowej części Krakowa. Dogodne położenie pozwala na relaksujący wypoczynek, a także organizację wszelkich spotkań biznesowych.Optima oferuje swoim gościom miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach jedno -, dwu-, trzy- z łazienkami. Pokoje w standardzie hotelowym wyposażone są w telefon telewizor oraz radio z budzikiem. Proponujemy także tańsze pokoje z łazienkami w standardzie turystycznym.Do dyspozycji gości dostępne jest zaplecze kuchenne, automaty z napojami. Na specjalnie życzenie klienta istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienia w restauracji mieszczącej się na terenie ośrodka.

Obiekt dysponuje 7 salami wykładowymi, w tym 5 klimatyzowanych. Każda z nich wyposażona jest w odpowiedni sprzęt multimedialny pozwalający na przeprowadzenie w nich konferencji, spotkań biznesowych czy organizację imprez okolicznościowych.

Przed hotelem znajduje się bezpłatny parking dla osób wypoczywających.Korzystna lokalizacja Optimy to szybkość i wygoda dla gości biznesowych i nie tylko. W niedalekiej odległości znajduje się Kopalnia Soli w Wieliczce, zabytkowy Kazimierz, słynne Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz znane uzdrowisko im. Matecznego.


Optima
ul. Malborska 65
30-646 Kraków
tel. (012) 655 17 49, 655 07 70
tel./fax. (012) 655 06 84
e-mail: biuro@optima.krakow.pl
www.optima.krakow.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16