Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Oficjalne otwarcie inwestycji Dune Resort w Mielnie


Dnia 26 maja 2018 roku nastąpiło oficjalne otwarcie inwestycji Dune Resort w Mielnie składającej się z trzech apartamentowców wakacyjnych łącznie z 330 jednostkami mieszkalnymi, basenów zewnętrznych i wewnętrznych, sali fitness i lokali gastronomicznych. Wartość całej inwestycji zlokalizowanej bezpośrednio przy promenadzie i plaży szacowana jest na 185 mln zł. Realizacja kompleksu zajęła ponad sześć lat.


 

Jeśli pragną Państwo znaleźć komfortowe miejsce wypoczynku - takie, do którego zawsze wraca się z radością, rekomendujemy Mielno i luksusowe apartamenty Dune. Również jeśli poszukują Państwo niebanalnych nieruchomości na wynajem jako bezpiecznej inwestycji, rekomendacja jest taka sama: Mielno i nasze apartamenty nad morzem.
 
Obecnie oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkania wakacyjne w budowanej, drugiej części kompleksu Dune. Nabywcy będą mogli wprowadzić się do apartamentów o najwyższym standardzie wykonania i wyposażenia, wykończonych pod klucz, w obiekcie, którego nie da się porównać z czymkolwiek nad polskim Bałtykiem. Dune wyznacza bowiem nowy standard, bliski temu co proponują kurorty na Lazurowym Wybrzeżu lub w Kalifornii.
 

Gwarantuje maksymalną wygodę. Oprócz apartamentów o zróżnicowanej powierzchni (od małych, typu studio po ekskluzywne penthouse’y), zaprasza do strefy SPA z krytymi basenami oraz basenami zewnętrznymi, do gabinetu kosmetologicznego i odnowy biologicznej, sali fitness, restauracji, kawiarni, coctail baru i klubu plażowego.

Apartamenty z widokiem na morze potraktowane jako inwestycja także przyniosą Państwu satysfakcję. Zapewniamy o tym z pełnym przekonaniem, bo wiemy jaki zysk przynoszą właścicielom lokale wynajmowane w pierwszej, działającej od dwóch lat części Dune.
 
Nieskażone środowisko, wydmy porośnięte unikalnymi gatunkami traw i kwiatów pozwalają na chwilę wytchnienia i obcowania z przyrodą. Luksusowe apartamenty z widokiem na Bałtyk oraz bezpośrednim dostępem do plaży i promenady w Mielnie dają poczucie niezależności i intymności. Zaprojektowane z pasją budynki doskonale komponują się z nadmorskim krajobrazem.
 


   
Z informacji inwestora wynika, że ok. 85 proc. wszystkich lokali zostało sprzedane jeszcze przed końcem budowy. Obecnie w ofercie są dwu- i trzypokojowe apartamenty, których ceny zaczynają się od 15 tys. zł za m kw. Za kilka tygodni do sprzedaży trafią również największe apartamenty, stumetrowe i większe, w tym m.in. penthouse o powierzchni blisko 170 m kw. z tarasem 500 m kw.
 
Inwestorem Dune Resort jest Firmus Group – grupa spółek deweloperskich z norweskim kapitałem operujących na Pomorzu Środkowym.

 


Dune Resort
ul. Piastów 1A/E
76-032 Mielno
tel. 94 342 22 22
sales@firmusgroup.pl
www.duneresort.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16