Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel i Restauracja Nowy Dwór zaprasza


Profesjonalnie zorganizowana konferencja, relaks dla ciała i ducha to bez wątpienia jedne z nielicznych zalet wypoczynku w Hotelu i Restauracji Nowy Dwór w Świlczy. Obiekt usytuowany jest przy międzynarodowej trasie E-4, tuż za Rzeszowem.Hotel i Restauracja Nowy Dwór zaprasza do ekskluzywnych pomieszczeń. Swoim gościom oferuje 100 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych 1- i 2-osobowych pokojach oraz apartamentach.

Wszystkie pokoje posiadają oryginalną stylistykę wnętrza, nowocześnie urządzoną łazienkę, TV-Sat, telefon, Internet, sejf oraz mini bar.

Restauracja serwuje wspaniałe dania z repertuaru kuchni polskiej i europejskiej. W obiekcie znajduje się 5 klimatyzowanych sal, które mogą łącznie pomieścić ok. 580 osób:

  • kongresowa – 300 osób
  • bursztynowa – 150 osób
  • szmaragdowa – 100 osób
  • brylantowa – 20 osób
  • diamentowa – 10 osóbWszystkie sale wyposażone są w wysokiej klasy profesjonalny sprzęt multimedialny, m.in. rzutnik folii, flipchart, ekran, tablice, mikrofony bezprzewodowe i stacjonarne, podłączenie do Internetu oraz odtwarzacz CD.

Pozwalają na zorganizowanie konferencji, spotkań biznesowych, przyjęć okolicznościowych czy bankietów. Wszystko przy asyście profesjonalnej obsługi, która zadba o każdy szczegół przedsięwzięcia.

Wieczorem osoby wypoczywające w hotelu mogą zasmakować wybornych drinków, koktajli i innych napojów serwowanych w klubie nocnym.

Hotel i Restauracja Nowy Dwór zajmuje się organizowaniem imprez plenerowych zarówno na terenie ogrodu hotelowego, jak i we wskazanym przez klienta miejscu. Hotel zapewnia sprzęt niezbędny do obsługi oraz catering.

W ramach imprez integracyjnych w ofercie znajdują się: biesiada integracyjna, diabelski wieczór z piekła rodem, kasyno, program dla dzieci, rewia tańca oraz wycieczka w nieznane.W obiekcie znajduję się luksusowo urządzone Centrum Wellness & SPA będące oazą spokoju dla ciała i ducha. Oferta obejmuje: basen, plaże basenowe z leżakami, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia rzymska, Drink bar, gabinety SPA oraz salon masażu. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.


Hotel i Restauracja Nowy Dwór
36-072 Świlcza 146 E
Świlcza 146 E
tel.: (017) 856 09 90
fax.: (0 17) 860 02 17
recepcja@hotelnowydwor.pl
www.hotelnowydwor.plPublikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16