Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Nowa kondygnacja z pokojami deluxe oraz apartament w Centrum Sosnowiec


Tylko w tym roku do użytku Gości oddano nową kondygnację z pokojami typu deluxe oraz apartament tym samym poszerzając ofertę noclegową do 41 pokoi o wysokim standardzie.

 

Ofertę hotelu uzupełniają sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200m2, ekskluzywna Restauracja Warszawska oraz stylowy Pub Warszawski. Goście hotelowi mogą korzystać również ze strzeżonego i monitorowanego parkingu czynnego całą dobę.

 

 

Hotel Centrum Sosnowiec przeszedł także gruntowną modernizację, która pozwoliła przywrócić kamienicy dawny blask. Aranżacja obiektu jest autorskim projektem właścicieli obiektu.

Hotel ten zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. Doskonały dojazd do hotelu gwarantuje bliskość autostrady A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej.

 

 

O swoich planach związanych z hotelem, mówi nowa Dyrektor Hotelu Katarzyna Różańska - W planach mamy wiele zmian mających na celu podwyższenie jakości świadczonych usług, od wprowadzenia nowej linii kosmetyków dla Gości, po kolejne plany inwestycyjne mające na celu rozbudowę hotelu.

 

Dane adresowe:

 

Hotel Centrum Sosnowiec
ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec
tel.: 32 266 97 23
e-mail: recepcja@hotelcentrumsosnowiec.pl
www.hotelcentrumsosnowiec.pl

Źródło: www.hotelcentrumsosnowiec.pl

 

 

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16