Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Nowa jakość noclegu w sercu Wrocławia


Wrocław, stolica tajemniczego Dolnego Śląska. Miasto, w którym nowoczesność idealnie komponuje się z bogatą historią. Magia cichych uliczek Ostrowa Tumskiego oraz gwar studenckich kampusów i stref biznesu. Wrocław to przepiękny, zabytkowy Ratusz, jeden z najpiękniejszych Dworców Kolejowych w Polsce, to olśniewająca Hala Stulecia z pergolą, fontanną multimedialną i Parkiem Szczytnickim. Ponadto miasto wielu uniwersytetów, uwielbiane przez studentów i biznesmenów. Nic dziwnego, że miejsce to jest uwielbiane zarówno przez turystów, ludzi kultury, jak i studentów i biznesmenów.
 
Po otwartym w 2012 r. Hotelu w Poznaniu marka Traffic zasili wrocławskie podwórko hotelowe. Po kilkunastomiesięcznym remoncie generalnym kamienicy przy ul. Świdnickiej 28, w pierwszym kwartale 2019 r. zostanie otwarty dwugwiazdkowy Hotel Traffic Wrocław.
 

 
Obiekt należący do krakowskiej spółki Smart Hotels & Hostels oferuje nową jakość dla gości szukających komfortowego noclegu w przystępnej cenie, w samym centrum miasta. W ofercie pojawią się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe o standardzie klasycznym oraz dla bardziej wymagających gości deluxe. Wszystkie pokoje posiadać będą szerokie i wygodne łóżka, w pełni wyposażone prywatne łazienki, telewizor z płaskim ekranem, część biurową oraz darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Ponadto pokoje o wyższym standardzie zostaną wyposażone w klimatyzację, minibar oraz sejf. Codziennie rano w hotelu serwowane będą obfite śniadania. Turyści będą mogli skorzystać również z hotelowego baru i przechowalni bagażu. Ponadto w obiekcie przewidziana jest sala konferencyjna przeznaczona dla około 28-osobowych grup.
 
Kamienica, w której będzie mieścił się hotel Traffic usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Opery Wrocławskiej, 400m od Ratusza, niecały kilometr od Dworca Głównego PKP. Ma być alternatywą dla drogich, luksusowych hoteli zachowując wysoki standard usług w przystępnej cenie.
 
Hotel Traffic Wrocław oraz Hotel Traffic Poznań to nie jedyne obiekty należące do grupy Smart Hotels & Hostels. Na początku 2018r. po generalnym remoncie, w stolicy austriackich Alp- Innsbrucku ruszył hostel Marmota. W portfolio spółki można zaleźć również inne obiekty m. in. Hostel Premium w Krakowie, hostel Tamka w Warszawie, czy hostel Patio w Bratysławie.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16