Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Niepowtarzalny klimat w Hotelu Księcia Józefa w Poznaniu


Hotel Księcia Józefa jest niezwykłym miejscem szczycącym się olśniewającym wystrojem wnętrz. Połączenie luksusu z oryginalnie rzeźbionymi płaskorzeźbami wprowadza w niepowtarzalny klimat wypoczynku i rozrywki.

Hotel Księcia Józefa znajduje się przy ulicy Ostrowskiej w Poznaniu. Dogodna lokalizacja hotelu (1 km od autostrady) pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. Obiekt urządzony jest w dworskim i niezwykle wyszukanym stylu. Zachwycające wnętrza naszej restauracji oraz niepowtarzalny styl wprowadzają naszych gości w czar minionych epok. Wyjątkowy klimat budują efektowne kinkiety oraz żyrandole dające nastrojowe światło.
   

Oryginalny wystrój restauracji zapewni niezwykłą atmosferę dla spotkań towarzyskich i zawodowych. Menu serwowane w naszej restauracji skierowane jest do wymagających klientów, którzy poszukują potraw smacznych, wyszukanych i oryginalnych. W menu znajdą Państwo wykwintne i zróżnicowane dania kuchni staropolskiej, wielkopolskiej oraz europejskiej.

W restauracji serwowane są także obiady rodzinne wielka uczta, gdzie podawany jest Półmisek Wielka Uczta dla 4-6 osób. Oprócz dań obiadowych restauracja oferuje również sałatki, desery i przekąski. Natomiast latem zapraszamy wszystkich do odpoczynku na świeżym powietrzu, na naszym niezwykle pięknym tarasie.

W ofercie Hotelu Księcia Józefa znajdą Państwo również Pakiet weekendowy dla dwojga, który został stworzony z myślą o tych, którzy chcą spędzić romantyczny weekend w Poznaniu. W pakicie zwiera nocleg ze śniadaniem i romantyczną kolację przy świecach. Oferta obowiązuje w każdy weekend.

Hotel organizuje też  konferencje, gdzie do dyspozycji gości oddajemy dwie sale:
  • Sala Józefa 75m2 wyposażenie: 70 krzeseł, LCD z możliwoością podłączenia komputera, nagłośnienie, DVD, drink bar, ogródek, WiFi.
  • Sala Jacoba 170m2 wyposażenie: 130 krzeseł, pełne zaciemnienie, nagłośnienie, projektor, ekran, flipchart, ogródek, WiFi, Internet przewodowy.

Hotel Księcia Józefa został nagrodzeny godłem Złoty Standard w obsłudze klienta. Co świadczy o tym, że oferuje swoim gościom najwyższy poziom usług.  Lokal akceptuje również kartę Lyoness.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16