Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Kołobrzeg - Baltic Plaza Medi SPA****


Czterogwiazdkowy kompleks Baltic Plaza Medi SPA**** został wybudowany w Kołobrzegu. Dużym atutem hotelu bez wątpienia jest jego położenie, zlokalizowany w zachodniej części nadmorskiego kurortu, w otoczeniu lasu. Kilka minut dzieli go od piaszczystej nadbałtyckiej plaży.

Infrastruktura hotelu to pięć sal konferencyjnych, 78 apartamentów dwu i trzypokojowych łączonych z aneksem kuchennym i tarasem. Na nieco bardziej wymagających gości czeka oferta Medi SPA. Zainteresowani znajdą tutaj zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii uzdrowiskowej. Do ich dyspozycji są także specjaliści od zdrowia i urody. Natomiast szef kuchni hotelowej restauracji Laterna zaprasza na degustację specjałów polskiej kuchni z nutką śródziemnomorskiego temperamentu.

- Baltic Plaza Medi SPA, to Hotel stworzony z miłości do przestrzeni i natury. - mówi Ewa Szczepańska, dyrektor hotelu. - Otaczające zielone tereny parku NATURA 2000 sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i regeneracji sił. Czerpiemy też pełnymi garściami ze wszystkich skarbów Kołobrzegu - od piaszczystej, szerokiej plaży, aż po borowiny - nasze czarne złoto.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16