Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Jeden numer telefonu dla wszystkich hoteli w Polsce


Centrum rezerwacji hotelowych StayPoland.com uruchomiło kompleksowy program lojalnościowy i rabatowy, adresowany do stałych klientów podróżujących zarówno służbowo, jak i prywatnie. Bez względu na cel podróży pod jednym numerem telefonu: 22 351 22 22 można błyskawicznie rezerwować wszystkie hotele w Polsce, nawet te spoza stałej oferty serwisu.

Analiza rezerwacji jasno wykazała, że sztywny podział na klientów biznesowych i turystycznych nie jest do końca trafny, gdyż obie grupy często się przenikają. "Klienci biznesowi w wolnym czasie podróżują prywatnie i zainteresowani są ofertą wypoczynkową i odwrotnie" - tłumaczy product manager Katarzyna Lewandowska. "Dlatego StayPoland.com przygotowało rozwiązania odpowiadające na potrzeby obu tych grup jednocześnie", dodaje.

W ramach programu Polskie Hotele dla Firm StayPoland.com proponuje jednolity i efektywny system rezerwacji, rozliczeń i zniżek dla klientów biznesowych. Firmy korzystające z narzędzia zyskują bieżący wgląd do informacji o obniżonych kosztach podróży. Jednocześnie, wygodnie rozliczają rezerwacje wszystkich pracowników raz w miesiącu.

Podróżując prywatnie stali klienci StayPoland.com korzystają z programu lojalnościowego Serwis Premium dla klienta indywidualnego. Program gwarantuje błyskawiczną rezerwację każdego hotelu w Polsce bez karty kredytowej. Punkty lojalnościowe łatwo wymienić na atrakcyjne prezenty.

Rozwiązanie wdrożone przez StayPoland.com umożliwia komunikację b2b i zyskało dofinansowanie ze środków PARP, działanie 8.2. Innowacyjna Gospodarka.
 
Źródło: www.tur-info.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16