Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel i Restauracja La-musica zapraszająZ największą przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować Hotel La-musica w Żabieńcu koło Piaseczna.

Jesteśmy na rynku od 1991 roku oferując nocleg w pobliżu miejscowości Piaseczno. Informujemy, że od 17.04.2003 roku La-musica została zaszeregowana do kategorii hoteli dwugwiazdkowych.

Hotel położony jest na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego przy głównej trasie PiasecznoGóra Kalwaria, oddalonym 8 km od granic Warszawy, 21 km od Lotniska i 3 km od dworca PKP.


Hotel dysponuje 18 pokojami z 38 miejscami noclegowymi. Posiada pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienką i prysznicem. W pokoju TV-sat, radio. Każdy pokój ma swój własny niepowtarzalny urok, dysponujemy również pokojami dla niepalących, zapewniając komfortowy nocleg.

Hotel organizuje pobyty wypoczynkowe połączone ze zwiedzaniem tutejszych okolic Czerska, Góry Kalwarii, Konstancina, Warszawy, Wilanowa. Cały pobyt uprzyjemniają spacery i przejażdżki po Parku Chojnowskim.
Oferujemy atrakcyjne formy spędzania czasu wolnego m.in. kuligi (przejażdżka saniami z zaprzęgiem konnym wraz z pochodniami, ognisko i kiełbaski).

Korzystając ze współpracy z Nadleśnictwem możemy organizować imprezy na terenie pięknej polany leśnej oddalonej o 1,5 km od naszego obiektu. Jesteśmy w stanie zapewnić dowiezienie gości wozami konnymi lub autokarem z hotelu. Dodatkowe atrakcje to występy zespołu muzycznego lub zestaw zabaw dla dzieci i współzawodnictwo dla dorosłych.

W odległości 500 m – 3 km od hotelu w miejscowości Piaseczno i jej oklicach znajduje się szkółka jazdy konnej, korty tenisowe, pływalnie, ogród botaniczny.Obiekt, a w nim restauracja La-musica, świadczy usługi o szerokim zakresie.
Restauracja specjalizuje się w kuchni europejskiej i staropolskiej, choć często odbiega się od tych kuchni na rzecz upodobań klienta.

Restauracja La-musica oprócz wyżywienia gości hotelowych oferuje ponadto organizacje różnych imprez na terenie lokalu oraz poza nim, u klienta w domu lub w innym miejscu. Restauracja organizuje wesela i inne imprezy okolicznościowe.

Dogodna lokalizacja, fachowy personel, europejski standard świadczonych usług oraz atrakcyjna turystycznie okolica stanowią o wyjątkowych atutach hotelu.

Zagłosuj na Hotel La - musica w Top 100 Najlepszych Hoteli w Polsce

Rezerwacja on-line


Hotel i Restauracja
La-musica


05-500 Piaseczno
Żabieniec ul. Asfaltowa 27
tel/fax (022) 737-03-26
www.lamusica.pl
e-mail: poczta@lamusica.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16