Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Zdrojowy Pro-Vita zaprasza do KołobrzeguZobaczcie państwo:
Prezentacja hotelu
Prezentacja restauracji
Napisz do nas!

Hotel Zdrojowy Pro-Vita usytuowany jest w przepięknej nadmorskiej scenerii Kołobrzegu, który łączy w sobie urokliwość przedwojennych kamienic z nowoczesną architekturą. Wychodząc z hotelu wystarczy przejść 100 metrów, aby znaleźć się na pobliskiej plaży.

Nowocześnie i komfortowo urządzony, wybudowany w 2003 roku w uzdrowiskowej części miasta Hotel Zdrojowy Pro-Vita niezauważalnie wtapia się w piękny Park Nadmorski.Hotel Zdrojowy Pro-Vita w swojej ofercie posiada 100 ekskluzywnie wyposażonych jedno- i dwuosobowych pokoi oraz pokój studio. Część z nich kompleksowo przystosowana jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych. W każdym z pokoi znajduje się łazienka, telewizor, TV-Sat, telefon oraz dostęp do Internetu.

Obiekt dysponuje nowoczesną salą konferencyjną pozwalającą na zorganizowanie spotkań biznesowych, konferencji i bankietów na 100 osób. Sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny m.in. rzutnik, ekran, flipchart.Restauracja serwuje dania z urozmaiconym menu kuchni polskiej i międzynarodowej. Na słodkie chwile zaprasza hotelowa kawiarnia i drink-bar. Bogaty wybór kaw i herbat, ciast i deserów oraz wyśmienitych alkoholi sprosta oczekiwaniom każdego smakosza. Latem z hotelowych ogródków gastronomicznych wypoczywający mogą podziwiać panoramę miasta.

Na osoby preferujące aktywny wypoczynek czeka wiele atrakcji. Wśród nich znajduje się: wypożyczalnia rowerów, korty tenisowe, boisko do gry, kryty basen, zwiedzanie zabytkowych części miasta.Ośrodek Odnowy Biologicznej proponuje szeroką ofertę zabiegów regeneracyjnych, które skutecznie wpłyną na kondycję wypoczywających. Kompleks wyposażony jest w saunę, solarium, gabinet kosmetyczny, kącik masażu, salę fitness (gimnastyka Aqua Vita-Fintess i Vita-Fitness), salon fryzjerski.

Wykonywane są zabiegi typu: hydroterapia, UGUL, Interdyn, Prądy Kotz’a, Prądy TENS, Diadynamik, Jonofereza, krioterapia, Bioptron i wiele innych. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Hotel Zdrojowy Pro-Vita realizuje program „Odpowiedzialność społeczna”, w ramach którego prowadzi szereg pro-społecznych działań; m.in. ekologiczne uzdatnianie wody basenowej, wprowadzenie zakazu palenia na terenie obiektu, segregacja odpadów, zatrudnianie osób niepełnosprawnych oraz autorska akcja „Sprzątanie Parku Nadmorskiego”.


Hotel Zdrojowy Pro-Vita ***
ul. T. Kościuszki 15
78-100 Kołobrzeg
tel. (094) 355 40 00
fax. (094) 355 40 03
e-mail: recepcja@pro-vita.pl
www. pro-vita.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16