Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Warmiński


 

Hotel Warmiński w Olsztynie to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy zlokalizowany w centrum miasta. Do dyspozycji Gości posiada 127 komfortowo wyposażonych pokoi i 6 eleganckich apartamentów, Restaurację Bon Appétit serwującą specjały kuchni regionalnej i europejskiej oraz kameralną Restaurację Atelier dostępną tylko po wcześniejszej rezerwacji.

Hotel Warmiński to największa baza noclegowa w Olsztynie oferująca swoim Gościom 288 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach i apartamentach.

W ofercie noclegowej:

  • 103 pokoje 2-osobowe do wykorzystania również jako pokoje 1-osobowe w tym: 65 pokoi typu TWIN – dwa oddzielne łóżka oraz 38 pokoi typu DOUBLE – łóżko małżeńskie
  • 22 pokoje 3-osobowe (dwa oddzielne łóżka i rozkładana kanapa)
  • 6 pokoi Superior (sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pokój dzienny)
  • 2 pokoje dostosowane dla osób niepełnosprawnych

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z suszarką, telefon, radio, lodówkę, TV-sat i stałe łącze internetowe. Do dyspozycji Gości jest również hotelowa pralnia i prasowalnia.

Hotel Warmiński zaprasza do organizacji szkoleń, konferencji, kongresów, pobytów motywacyjnych i integracyjnych oraz bankietów i imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddaje kompleks klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni 400 m2. Przy wykorzystaniu wszystkich sal oraz reprezentacyjnego foyer i antresoli, organizuje imprezy nawet dla 600 osób. Wykwalifikowany personel oferuje wszechstronną i profesjonalną pomoc również przy organizacji wszelkich atrakcji dodatkowych. Doświadczenie i jakość oferowanych przez nas usług to gwarancja imprez na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji Gości jest Restauracja Bon Appetit, Restauracja Atelier oraz sala bankietowa z wyjściem na taras. Przy wykorzystaniu wszystkich sal bankietowych oraz reprezentacyjnego holu i antresoli Hotel organizuje imprezy do 600 osób.
 
Dbając o wygodę swoich Gości personel Hotelu przygotował bogatą ofertę usług dodatkowych. Po dniu wypełnionym pracą zapraszamy do Fitness Center, Studia Fryzur i Gabinetu Masażu.
 
Hotel Warmiński
10-442 Olsztyn,
ul. Kołobrzeska 1
tel: (89) 522 14 00, 522 15 00
fax: (89) 533 67 63
www.hotel@hotel-warminski.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16