Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Premiere Classe laureatem prestiżowej nagrody


Warszawski hotel Premiere Classe został laureatem głównej nagrody w kategorii hoteli 1 i 2-gwiazdkowych ósmego konkursu dla najlepszych obiektów hotelowych i noclegowych w Polsce – Profit Hotel Awards.

Podczas tegorocznej edycji wyłoniono 16 zwycięzców w 13 kategoriach, wśród których znalazła marka Louvre Hotels Group.
 


Jesteśmy dumni z pracowników Premiere Classe w Warszawie, ponieważ codziennie pozwalają nam utrzymać wysoki standard obsługi naszej placówki i to dzięki ich pracy otrzymaliśmy tak prestiżową nagrodę – przekazała Danuta Marcinkowska, Marketing & PR Coordinator polskiego oddziału Louvre Hotels Group. – Codziennie dbamy o to, aby hotele grupy LHG spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów – naszych codziennych jurorów, dzięki którym wygrywamy czas i uznanie naszych gości – dodała Marcinkowska.

Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, organizator konkursu Profit Hotels Awards, już od trzynastu lat przyznaje prestiżową nagrodę dla najlepszych hoteli na polskim rynku. Jury, składające się z najwybitniejszych profesjonalistów i praktyków rynku, a także liderów opinii w branży przyznaje wyróżnienia i nagrody tylko tym hotelom, które spełniają najwyższe kryteria. To osoby, których głos kształtuje teraźniejszość i przyszłość rynku hotelarskiego w naszym kraju. Tym samym każdy obiekt jest dokładnie oceniany przez najlepszych specjalistów w branży, którzy doskonale wiedzą, czego oczekują od hotelu goście. Cieszy nas to tym bardziej, bo zwycięski hotel Premier Classe Warszawa miał mocną konkurencję, a specjaliści docenili właśnie obiekt należący do grupy Louvre Hotel Group.


Louvre Hotel Group jest znaczącym graczem na globalnym rynku hotelowym, z portfolio, które obejmuje obecnie ponad 2600 hoteli w 54 krajach.

Posiada pełną gamę hoteli od 1 do 5 gwiazdek, z historycznymi markami Louvre Hotels Group (Première Classe, Kyriad, Kyriad Direct, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip, Royal Tulip), 5 markami sieci Sarovar w Indiach, francuską grupą Hôtels & Préférence oraz chińską marką Metropolo.

Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., piątej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16