Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Pekin – Bałtyk z kroplą Chin


Zobaczcie państwo:
Prezentacja hotelu
Prezentacja restauracji
Napisz do nas!

Hotel Pekin – to coś więcej niż spotkanie z Władysławowem i pięknymi plażami Bałtyku. Jest jedynym obiektem na terenie Pomorza o niepowtarzalnym klimacie i atmosferze dalekowschodniej kultury.W ofercie hotelu znajduje się:

 • 36 pokoi 1- i 2- osobowych oraz 6 apartamentów
 • 2 sale konferencyjne (na 50 i 70 osób) z pełnym wyposażeniem audiowizualnym
 • restauracja,
 • bar
 • kawiarnia
 • strefa rekreacyjno - wypoczynkowa
 • orientalny sklep z pamiątkami
 • parking hotelowy
 • Wszystkie pokoje zostały wyposażone w komfortowe oryginalne chińskie meble, telewizor, telefon oraz łazienkę. Dodatkowo w apartamentach znajduje się jacuzzi i kominek. Dzięki niepowtarzalnym dodatkom i oświetleniu każdy pokój ma swój wyjątkowy nastrój.  Hotel Pekin w swojej ofercie posiada profesjonalnie wyposażone 2 sale konferencyjne mogące pomieścić od 50 do 70 osób. Obie są w pełni przystosowane do organizowania w nich wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Posiadają wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Niewątpliwe ich zaletą jest niesamowity widok rozciągający się z okien na Morze Bałtyckie, Zatokę Pucką i Półwysep Helski.

  Restauracja serwuje dania z urozmaiconego menu kuchni europejskiej, które zadowolą podniebienie najwybredniejszych smakoszy. W pobliżu mieści się restauracja Pekin, w której można zasmakować potraw kuchni dalekowschodniej. Na słodkie chwile zaprasza hotelowa kawiarnia i bar. W ofercie znajduje się bogaty wybór kaw i herbat, ciast i deserów oraz wyśmienitych alkoholi.  Hotel Pekin to także atrakcyjne miejsce dla relaksu umysłu i ciała. W obiekcie znajduje się strefa rekreacyjno - wypoczynkowa, a w niej sauna, basen, solarium, tenis stołowy i bilard. Ponadto wykonywane są zabiegi z zakresu magnoterapii, terapii uciskowej, elektroterapii, masaż, ultradźwięki, inhalacje oraz okłady borowinowe. Z pewnością każdy odnajdzie tu spokój, uwolni się od stresu i odzyska utraconą energię.

  Na wypoczywających czeka wiele atrakcji - ognisko, pokazy artystyczne, rejs statkiem po Bałtyku, a dla zapalonych wędkarzy wielkie wędkowanie na oryginalnym kutrze. Zaś dla spragnionych polskiej kultury i historii, wycieczki do najciekawszych miejsc na Pomorzu.


  Hotel Pekin
  al. Niepodległości 14
  84-120 Władysławowo
  tel. (058) 674 88 88
  fax. (058) 674 88 89
  e-mail: hotel@hotel-pekin.com.pl
  www.hotel-pekin.com.pl


  Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16