Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Number One wysoko oceniany przez Gości


Hotel Number One na Wyspie Spichrzów w Gdańsku świętuje pierwsze sukcesy. Otwarty na początku kwietnia obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. W minioną majówkę hotel odnotował 100% obłożenia, a średnia ocen Gości na serwisie Booking.com wynosi 9.2/10. Inwestycję Dekpol SA, obecnie zarządzaną przez City Apart Management, równie wysoko oceniają użytkownicy serwisów Facebook.com oraz TripAdvisor.com.
 
Hotel Number One został wybudowany w ramach inwestycji Nowa Motława zrealizowanej przez Dekpol SA. Od czasu otwarcia 1 kwietnia br. nowoczesnym obiektem zarządza powiązana ze spółką - firma City Apart Management. W pierwszym miesiącu funkcjonowania hotel odwiedziło aż 1245 osób. W długi weekend majowy obiekt odnotował zaś 100% obłożenia.
 
Hotel znajduje się przy ul. Jaglanej 4 nad brzegiem rzeki Nowa Motława na Wyspie Spichrzów. To samo serce Gdańska, położone kilkaset metrów od ulicy Długiej, gdzie znaleźć można największe atrakcje turystyczne miasta z Fontanną Neptuna na czele.
 
 
Hotel Number One oferuje 172 pokoje, w tym jedno i dwupokojowe studia o powierzchni od 22 do 44 m2. Ich komfortowe wyposażenie obejmuje m.in. technologię smart, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizję kablową oraz wygodne miejsca do pracy z szybkim i bezprzewodowym łączem internetowym. Na miejscu jest też restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka, której szefem kuchni jest wielokrotnie nagradzany Przemek Langowski. W menu restauracji znaleźć można dania i desery inspirowane smakami słonecznej Italii.
 
Znakomita lokalizacja hotelu gwarantuje szybki i łatwy dojazd, zarówno z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, jak również z Dworca kolejowego Gdańsk Główny oraz Południowej Obwodnicy Miasta. Wszystko to pozycjonuje Hotel Number One jako jeden z ciekawszych obiektów na mapie turystycznej Gdańska, zarówno w kontekście podróży prywatnych, jak i biznesowych.
 
Atuty Hotelu Number One doceniają Goście, wśród których są zarówno turyści z Polski, jak i z innych krajów Europy. Średnia ocen jakie hotel otrzymał na serwisie Booking.com to aż 9.2/10. Średnia ocen hotelu na serwisie Tripadvisor.com wynosi z kolei 4,1/5. Inwestycję Dekpol SA, obecnie zarządzaną przez City Apart Management, chwalą również użytkownicy portalu Facebook.com, oceniając ją na 4.9/5 gwiazdek.
 
Niezwykle cieszą nas pozytywne oceny klientów, które stanowią dla nas ogromną motywację do dalszej pracy. Aktualnie szykujemy się do otwarcia sezonu wakacyjnego. Z tej okazji przygotowaliśmy ciekawe pakiety pobytowe, m.in. Włoski Weekend, Gdańsk Around oraz Gdańsk Trotter, które obejmują szereg dodatkowych atrakcji typu wejściówki do muzeów czy specjalne zabawy terenowe z nagrodami. Jednocześnie 1 lipca planujemy otwarcie hotelowej Strefy Wellness z basenem, saunami, siłownią i zabiegami SPA – mówi Dariusz Radtke, Prezes Zarządu City Apart Management, spółki zarządzającej Hotelem Number One w Gdańsku.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16