Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Neptun w Juracie zaprasza


Hotel Neptun położony jest na Półwyspie Helskim w ekskluzywnym kurorcie Jurata. Unikalny klimat, uroda krajobrazu i bliskość morza czynią hotel przyjemnym miejscem wypoczynku i pracy o każdej porze roku.

Hotel oddaje do dyspozycji Gości 193 miejsca w 90 pokojach 1-, 2-, 3 – osobowych i apartamentach. Pokoje posiadają własną łazienkę, tv-sat., telefon, radio, chłodziarkę, sejf, dostęp do internetu. Obiekt przystosowany jest do osób niepełnosprawnych.

Obiekt posiada 6 sal szkoleniowo-konferencyjnych mogących pomieścić od 25 do 300 osób. Sale są klimatyzowane oraz posiadają łącze do Internetu. Na życzenie organizatorów istnieje możliwość realizacji specjalnych usług konferencyjnych (tłumaczenie symultaniczne, telekonferencja, itp.).

Restauracja słynie z doskonałej kuchni, która serwuje wyśmienite dania kuchni świata oraz tradycyjne dania polskie, a przede wszystkim regionalne potrawy Półwyspu Helskiego. Do dyspozycji gości hotel oddaje restaurację z salą bankietową dla 450 osób oraz drink-Bar z kameralną Salą Kominkową dla 80 osób.

Hotel posiada również wyspecjalizowany serwis wyjazdowy do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Usługi cateringowe świadczone są w siedzibach firm lub dowolnie wybranych plenerach.

W Centrum Rekreacji Hotelu Neptun znajduje się:

  • Kryty basen (9x18m, 1,4x1,8m)
  • Kryty kort tenisowy (30x16m)
  • Sala sportowa (12x26m)
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Siłownia
  • Solarium
  • Sauna fińska
  • Pomieszczenia do masażu i hydro-masażu
  • Jacuzzi
  • Bilard

 

Bliskość Zatoki Puckiej (50m) pozwala na uprawianie sporów wodnych. Niezapomnianych wrażeń dostarczają również spacery po molo, które jest drugim, co do wielkości w Polsce.

Hotel posiadamy Rekomendację Polskiego Zrzeszenia Hoteli, jest laureatem nagrody Złoty Dzwonek dla najlepszych hoteli i restauracji w Polsce. Dwukrotnie otrzymał Godło Jakości w konkursie Wymarzony Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny oraz tytuł Po prostu najlepszy przyznawany Wzorcowym Polskim Przedsiębiorstwom Hotelowym. W roku 2003 został nominowani do nagrody w konkursie Teraz Polska w kategorii najlepszych produktów i usług.

nullHotel Neptun
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PKO BP SA
ul. Mestwina 38
84-141 Jurata
tel.: (058) 675 62 62
fax.: (058) 675 63 63
rezerwacja@hotelneptun.pl
www.hotelneptun.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16