Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Meridian na półwyspie helskim


W Chałupach na Półwyspie Helskim będącym polską mekką surferów i kitesurferów trwa rozbudowa Hotelu Meridian w Chałupach. Dobudowana część hotelowa spełniać będzie przede wszystkim funkcje rekreacyjne w połączeniu z wypoczynkiem w SPA. Hotel Meridian mając na uwadze komfort i troskę o relaks ciała i ducha swoich gości wprowadza do oferty hotelowej również usługi SPA. Zakończenie prac planowane jest już na początek kwietnia 2012.

Dobudowana część rekreacyjna posiadać będzie basen z masażami wodnymi, jacuzzi wewnętrzne, salkę fitness oraz kompleks saun, salon kosmetyczny oraz gabinet masażu. W nowej części hotelowej znajdą się również 4 przestronne komfortowo wyposażone pokoje z bezpośrednim widokiem na Zatokę Pucką oraz sala konferencyjna z profesjonalnym sprzętem multimedialnym na kameralne spotkania biznesowe lub szkolenia.
 
Projekt rozbudowy hotelu i SPA przygotowała firma ……a jej realizacja możliwa jest dzięki współpracy z firmą Festbud. Dwukondygnacyjny budynek połączony będzie krytym oszklonym łącznikiem nie tylko na parterze, ale również na piętrze, który zapewni swobodną komunikację w obrębie hotelu. W wystroju wnętrza dominować będą jasne barwy w nowoczesnej aranżacji.
 
Piotr Witczuk, dyrektor Hotelu Meridian w Chałupach mówi, że hotel od wiosny będzie mógł zaproponować gościom poszerzoną ofertę wypoczynkową w połączeniu z pełną odnową biologiczną. „Myślę, że wiadomość o budowie nowego SPA, ucieszy nie tylko naszych stałych gości, ale zachęci do przyjazdu również nowe osoby” - dodaje.
 
Oferta hotelowo-rekreacyjna wraz z uruchomieniem SPA zostanie tak przygotowana, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią propozycję, zarówno osoby wypoczywające indywidualnie, jak rodziny z dziećmi.
 
Hotel Meridian położony w Chałupach na malowniczym Półwyspie Helskim oferuje w pełni wyposażone pokoje oraz komfortowe apartamenty, których większość posiada widok na Zatokę Pucką. Do dyspozycji gości pozostaje również restauracja, której specjalnością są dania ze świeżych ryb bałtyckich, przyrządzanych według tradycyjnych receptur. Hotel proponuje swoim gościom szereg atrakcji dodatkowych tj. bilard, piłkarzyki stołowe, stół do tenisa oraz plac zabaw dla dzieci w ogrodzie hotelowym, możliwość wypożyczenia kijów do Nordic Walkingu i rowerów. Do dyspozycji gości biznesowych ponadto pozostaje sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Bliskość piaszczystej plaży, kojący nadmorski klimat i oczywiście profesjonalna obsługa dbająca o komfort pobytu każdego gościa to największe atuty hotelu.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16