Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Jasek - Wrocław


 
Wyobraź sobie relaks w komfortowym miejscu, gdzie całkowicie zapominasz o stresie i napięciach dnia codziennego… takim miejscem jest właśnie Hotel Jasek usytuowany we Wrocławiu przy główniej trasie na Poznań i w pobliżu głównej trasy na Warszawę. Hotel sąsiaduje z jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce.
 
Zapraszamy Wszystkich, którzy poszukują kameralnej atmosfery, przytulnych wnętrz i bardziej osobistej, przyjaznej obsługi.
 
Oprócz 96 pięknych, przestronnych pokoi oraz apartamentów z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych gości, Hotel oferuje sale konferencyjne przeznaczone do organizacji konferencji, seminariów, eventów, balów i innych uroczystości. Nasze sale wyposażyliśmy w niezbędny sprzęt techniczny, nowoczesny system nagłaśniający istotny na tego typu spotkaniach.
 
Czas wolny miło będzie upływał w naszej restauracji, w której można zjeść wyśmienite posiłki lub w barach, gdzie można wypić znamienite drinki i alkohole.

Pokoje

Oferujemy Państwu 200 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz apartamenty, klimatyzowane z tarasami. Każdy pokój spełnia standardy hotelu 3-gwiazdkowego; w każdym znajduje się łazienka z prysznicem, TV-SAT, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu. Komfortowo wyposażone pokoje tworzą wymarzone warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku.
 
Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Część pokoi przeznaczona jest dla niepalących. W wybranych pokojach można umieścić dodatkowe łóżko dla 3-ciej.Dzięki ciepłej atmosferze, komfortowym pokojom i apartamentom oraz opiece wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego personelu pozostaje w pamięci jako miejsce niepowtarzalne i niezapomniane.

Sale konferencyjne

Posiadamy 5 sal konferencyjnych przystosowanych dla: 250 osób, 130 osób, 80 osób oraz 18 osób. Wszystkie wyposażone są w nowoczesną infrastrukturę techniczną (zestaw nagłośnieniowy wraz z mikrofonem bezprzewodowym, rzutnik/projektor, flipchart etc.) zapewniają komfort jakiego oczekuje każdy uczestnik konferencji.

Sale są wystarczająco duże, aby ustawić stoły zgodnie z Państwa życzeniem. Są to sale zróżnicowane pod względem wielkości i charakteru z zachowanym unikalnym wystrojem pozostawiają niezapomniane wrażenie. Idealnie nadają się do organizacji konferencji, prezentacji, odczytów, szkoleń. Ich dostojny i elegancki wystrój sprzyja również organizacji bankietów, różnorodnych przyjęćokolicznościowych takich jak obrona pracy magisterskiej czy doktorskiej, integracyjnych spotkańfirmowych, andrzejek, zabaw sylwestrowych i karnawałowych. Z kolei ciepła i przytulna atmosferasprzyja odbywającym się często uroczystościom rodzinnym takim jak wesela, komunie, imieniny.

Hotel Jasek
ul. Sułowska 39
51-180 Wrocław
tel.(71) 7100700
fax (71) 7100710
e-mail: hotel@hoteljasek.com.pl
www: www.hoteljasek.com.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16