Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel JAN w Szczawnicy zaprasza


Hotel JAN położony jest na skraju lasu, około 4,5 km od centrum Szczawnicy, 100 m od głównej drogi. W skład obiektu wchodzą dwa oddzielne budynki: Jan I, Jan II, które są oddalone od siebie o około 200 m.
Szczawnica - perła polskich uzdrowisk leży na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Pienin w malowniczej dolinie Grajcarka. Jest jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Malowniczy górski krajobraz z unikalnym przełomem Dunajca, bliskością Pienińskiego Parku Narodowego oraz Popradzkiego Parku Krajobrazowego, powoduje, że Szczawnicę można zaliczyć do najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowości w Polsce.
 
Warunkom geologicznym uzdrowisko Szczawnica zawdzięcza swoje wody mineralne – szczawy alkaliczno-słone, które wykorzystywane są w leczeniu: górnych dróg oddechowych, chorób przewodu pokarmowego, mocznicy, niedokrwistości, otyłości.
Hotel JAN posiada duże, przestronne, jasne i wygodnie urządzone pokoje, w tym 70 miejsc w pokojach 1- i 2-osobowych oraz w pokojach dwupoziomowych mieszczących 3 i więcej osób (Jan II); a także w luksusowych apartamentach, wyposażonych w 2 sypialnie, salon, 2 łazienki w każdym (Jan I). Wszystkie wyposażone w węzeł sanitarny, mini bar, TV-Sat (programy także w języku obcym), telefon, radio z budzikiem oraz czajnik elektryczny.
 
Obiekt oferuje swoim gościom ujęcie źródlanej wody głębinowej o doskonałych walorach smakowych. Na terenie hotelu znajduje się salon fryzjersko-kosmetyczny, masaż leczniczy, basen, sauna i solarium. W najbliższym czasie powstanie także zaplecze terapeutyczne dla leczenia górnych dróg oddechowych, alergii i narządów ruchu (w tym: krioterapia, kąpiele lecznicze), a także jaskinia solna. Oprócz tradycyjnej kuchni polskiej hotel JAN ma możliwość dostosowania menu do życzeń klientów.
 
Goście mają do swojej dyspozycji: restaurację, drink-bar, salę wielofunkcyjną, w której organizowane są bankiety i konferencje, salę kominkową oraz grill na świeżym powietrzu z wolną przestrzenią wokół budynków. Ponadto  na chwile relaksu zaprasza kącik urody wyposażony w wanny z hydromasażem wewnątrz budynku i na świeżym powietrzu, basen, saunę turecką i fińską,. Specjalnie dla dzieci przeznaczone zostało miejsce zabaw – mini-club.
Biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania klientów obiekt może być wyłączony do użytku dla wieloosobowej grupy rodzin. Istnieje możliwość dowozu gości do bogatej bazy zabiegowej i organizacji bankietów, konferencji i wszelkiego rodzaju imprez okazjonalnych (także z towarzyszeniem orkiestry regionalnej), imprez dla dzieci, biesiad grillowych, ognisk z pieczeniem barana, kuligów, wycieczek pieszych i rowerowych oraz przejażdżek konnych w rejonie Szczawnicy i Jaworek.

 

 Hotel JAN

34-460 Szczawnica
ul. Szlachtowa 14 k
tel./fax.: (018) 262 19 01, 262 18 99
www.hoteljan.net.pl
hoteljan@o2.pl

 

 

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16