Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Centrum w Kołobrzegu zaprasza


Hotel Centrum istnieje od 1996 r. Funkcjonuje jako gospodarstwo pomocnicze przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich (ZSEH).

Malownicza Starówka, historyczna atmosfera miasta oraz Morze Bałtyckie ze swoimi piaszczystymi plażami przyciągają do Kołobrzegu rzesze turystów. Hotel Centrum od wielu lat cieszy się ich uznaniem, oferując usługi o wysokim standardzie i spełniając oczekiwania swoich gości.

Hotel znajduje się w centrum miasta, przy parku i starówce, 800 metrów od morza. Oferuje noclegi ze śniadaniem, wczasy rekreacyjne i wczasy lecznicze. Prowadzi też specjalne promocje w weekendy, święta czy Nowy Rok.

Do dyspozycji gości przeznaczono apartamenty oraz pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z dostawką. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, radio, TV sat, telefon i lodówkę. Hotel oferuje rodzinom pokoje typu studio, składające się z dwóch pomieszczeń: 2 pokoi, wspólnego przedpokoju i łazienki.

Na miejscu znajdują się 2 sale konferencyjne (duża, mieszcząca do 70 osób i mała – do 30 osób), wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny: projektor multimedialny, Internet przewodowy i bezprzewodowy, nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi, rzutnik foliowy, fliptcharty, ekrany i białe tablice bezpyłowe.

Ponadto w ofercie znajduje się także komputerowa sala konferencyjna, wyposażona w 10 stanowisk roboczych oraz 1 stanowisko nauczycielskie. Sala posiada stałe łącze internetowe. Na komputerach zainstalowano pełne oprogramowanie, potrzebne do prowadzenia warsztatów i szkoleń. Na życzenie gości w trakcie szkoleń obsługa dostarcza kawę czy herbatę z pysznym ciastkiem do sali konferencyjnej, przygotowuje uroczysty bankiet lub organizuje wycieczkę statkiem po morzu.

Hotel jest również uznanym zakładem gastronomicznym. Od wielu lat serwuje sprawdzone, pyszne potrawy kuchni polskiej, jak również dania kuchni międzynarodowych. Kadra gastronomiczna kształci młodzież i dorosłych w zawodach takich jak: kucharz, kelner, barman. Kucharze hotelu swoje umiejętności podwyższali na wielu stażach, m.in.: w La Rochelle (Francja), w Berlinie czy w Calabrii (Włochy).

Hotel posiada 2 restauracje: Impresję i Centrum oraz cukiernię. Wyroby gastronomiczne i cukiernicze można zamówić w hotelowym biurze usług. Restauracje zapewniają całodzienne posiłki, według menu dnia albo, na życzenie gości, realizują indywidualne zamówienia z karty dań.

W restauracji Impresja organizowane są przyjęcia okolicznościowe czy bankiety. Hotelowe biuro usług pomaga w doborze odpowiedniego menu, rekomenduje orkiestrę i udziela fachowych rad w kwestii okolicznościowego wystroju sali restauracyjnej.

Hotel Centrum zdobył duże uznanie na rynku kołobrzeskim jako firma cateringowa. Posiada zróżnicowany i bogaty wachlarz potraw kulinarnych, specjalistyczny sprzęt cateringowy oraz odpowiednio wyszkolony i doświadczony zespół, potrafiący obsłużyć nawet 1000 osób w trakcie jednej imprezy.

Hotel kompleksowo przygotowuje wczasy z zabiegami regenerującymi siły witalne. Centrum odnowy biologicznej jest profesjonalnie wyposażone i posiada fachową, doświadczoną kadrę, czuwającą nad zdrowiem gości: masażystów, pielęgniarki i lekarza, a także fryzjerkę i kosmetyczkę, dbające o urodę gości. W Centrum stosuje się m.in. magnetoterapię, okłady borowinowe, masaż wirowy, inhalacje solankowe i laseroterapię.

 

Hotel Centrum***
ul. Katedralna 12
78 - 100 Kołobrzeg
tel.: (094) 354 55 60, 354 55 61
tel./faks: (094) 352 29 05
hotel@centrum.info.pl
www.centrum.info.pl

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16