Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane otwarty!


Trzygwiazdkowy hotel Campanile Nowy Targ – Zakopane od 16 stycznia jest otwarty dla gości. Nowy hotel mieści się w budynku przy ul. Królowej Jadwigi 17, należącym do konsorcjum polsko-belgijsko-francuskiego, Valg-Podhale, które jest także inwestorem obiektu.Nowy hotel zarządzany jest przez Louvre Hotels Group, właściciela marki Campanile. Hotel Campanile Nowy Targ – Zakopane jest 11 obiektem tej marki w Polsce i pierwszym międzynarodowym obiektem sieciowym w Nowym Targu.

Hotel oferuje centrum konferencyjno-bankietowe, umożliwiającym organizację eventów do 120 osób oraz dwupoziomową restauracją zlokalizowaną na ostatnich dwóch piętrach budynku z panoramicznym widokiem na Tatry oraz otwartym tarasem. Hotel urządzony został w stylu charakterystycznym dla nowo budowanych obiektów tej marki. W środku dominuje minimalizm i kolory ziemi z mocnymi akcentami kolorystycznymi fuksji, fioletu i granatu.

 


Dane obiektu:

Campanile Nowy Targ Zakopane
ul. Królowej Jadwigi 17
34-400 Nowy Targ
tel.: 22 307 23 37
www.campanile.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16