Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Czterogwiazdkowy Hotel Bukowy Dworek w Gronowie zaprasza




Zobaczcie państwo:
Prezentacja Hotelu
Nasza strona
Napisz do nas

Hotel Bukowy Dworek - Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe - położony jest przy trasie Świecko - Poznań w odległości 440 km od Warszawy, 135 km od Poznania i 140 km od Berlina. Jest to jedyny tak komfortowy hotel na tym odcinku. Czterogwiazdkowy Hotel w Gronowie posiada rekomendację Zrzeszenia Polskich Hoteli jako obiekt wyróżniający się w tej kategorii obiektów wypoczynkowych.

Okolice Hotelu Bukowy Dworek to Łagowski Park Krajobrazowy - miejsce spacerów, wędkowania, spokoju i wytchnienia. Tutaj można oddać się przyjemności żeglowania, odnaleźć ciszę pośród drzew. Piękne bukowe lasy i malownicze jezioro dodają temu miejscu wyjątkowego uroku.

Czterogwiazdkowy Hotel Bukowy Dworek

Hotel w Gronowie dysponuje 67 miejscami noclegowymi w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach, a także 52 miejscami w luksusowych domkach fińskich. Wszystkie pokoje oraz domki fińskie wyposażone są w łazienkę, TV-SAT, telefon i lodówkę.

Hotel Bukowy Dworek przystosowany jest do pobytu osób niepełnosprawnych. Zapewnia swoim gościom miłą atmosferę, poczucie komfortu oraz doskonałe warunki do nauki, pracy i wypoczynku. Nad bezpieczeństwem gości czuwa wyspecjalizowana służba ochrony obiektów, wspomagana systemami elektronicznych zabezpieczeń.

Hotel w Gronowie posiada skrytki depozytowe i prowadzi kantor wymiany walut. Honorowany jest w nim każdy rodzaj karty kredytowej.


Wspaniała restauracja i nigth club

Restauracja Hotelu Bukowy Dworek posiada stylowe i przyjemne wnętrze. Serwowane są w niej smaczne potrawy kuchni polskiej, dania dietetyczne i wegetariańskie. Gwarantujemy doskonałe walory smakowe naszych potraw.

Wieczorami zapraszamy do hotelowego drink baru i klubu nocnego. Możecie tam państwo zakosztować wielu doskonałych trunków z bogatego wyboru drinków i koktajli.


Konferencje i szkolenia na wysokim poziomie

Hotel Bukowy Dworek zapewnia doskonałe warunki, by zorganizować konferencje, szkolenia, bankiety i bale. Do Państwa dyspozycji oddaje sale mogące pomieścić do 250 osób. Każda z sal konferencyjnych Hotelu w Gronowie wyposażona jest w multimedialny system prezentacji i urządzenia do tłumaczenia wielojęzycznych spotkań.


Rekreacja i wypoczynek

Hotel Bukowy Dworek stanowi doskonały kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy. Pozwala zorganizować spotkanie przy grillu lub zagrać w tenisa.

Basen, sauna, solarium, siłownia, bilard i klub nocny umilą Państwu pobyt w Gronowie. Niewątpliwą atrakcją Hotelu Bukowy Dworek są imprezy plenerowe i integracyjne dla firm na ok. 200 osób w wielkim namiocie z pełnym wyposażeniem. Namiot ten może być również wypożyczony na zewnątrz.

Miłośnikom przyrody polecamy aktywny wypoczynek w lasach i nad jeziorami Łagowskiego Parku Krajobrazowego.



Kontakt:

Hotel Bukowy Dworek****

66-220 Gronów
k/Łagowa Lubuskiego

Tel/Fax:
+ 48 (068) 341 20 88
+ 48 (068) 341 23 92
+ 48 (068) 341 28 51
+ 48 (068) 341 22 94

e-mail: hotel@bukowydworek.pl
www.bukowydworek.pl



Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16