Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel BOSS w Miłosławiu pod Poznaniem zaprasza

Zobaczcie państwo:
Restauracja Boss
Prezentacja Hotelu

Zapraszamy Państwa do Hotelu "BOSS" w Miłosławiu pod Poznaniem - jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Wielkopolsce. Września, Środa Wlkp., Kórnik, Jarocin to okoliczne miasta. Zamiast wielkomiejskiego gwaru i tłoku Poznania zyskujecie Państwo spokój, ciszę, wygodę w pełnej lasów, czystej okolicy.
 
 
Hotel BOSS oferuje Państwu wygodne warunki pobytu i wypoczynku oraz domową kuchnię, która zaspokoi najbardziej delikatny smak. Stylowe wnętrza utrzymane są w klimacie eleganckich angielskich pensjonatów wzbogaconych o wiele cech niemieckiego stylu mieszczańskiego. Nasi goście cenią sobie kameralność i intymność wystroju wnętrz, w których zmęczenie podróżą szybko zmienia się w pełną uspokojenia satysfakcję. Ten niepowtarzalny klimat to nie wszystko  - zapewniamy bowiem wysoki standard obsługi naszych Gości przy umiarkowanych cenach.
Hotel BOSS ze względu na swoje położenie, bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne oraz doświadczenie jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów i narad.
 
Hotel BOSS dysponuje trzema salami konferencyjno – bankietowymi o różnych wielkościach, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Zapewniamy: ekran, projektor, zestaw video, dostęp do Internetu, zaciemnienie sali, nagłośnienie, światło dzienne.
Hotel BOSS zapewnia także swoim gościom saunę fińską oraz solarium. Tu każdy z Państwa znajdzie chwile relaksu i odpoczynku. Aby zregenerować organizm oraz wzmocnić system immunologiczny zapraszamy do korzystania z sauny.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy również solarium, dzięki któremu uzyskają Państwo wspaniałą opaleniznę.
Hotel Boss to nie tylko gwarancja udanego wypoczynku w ciszy i wygodzie zapewnionym przez nasze pokoje, ale w naszej ofercie znajdziecie Państwo całą serię różnego rodzaju imprez i wyjazdów przez nas organizowanych - począwszy od spokojnych godzin spędzonych na wędkowaniu, poprzez emocjonujące rajdy na quadach, kończąc na pełnych wrażeń pojedynkach paintballowych.

Jest to w szczególności ciekawa oferta skierowana dla firm pragnących budować silne relacje między pracownikami poprzez twórczy team-building przeprowadzony w energetycznej atmosferze i wśród ciekawych zadań. Tego rodzaje imprezy to przede wszystkich fantastyczna zabawa, moc atrakcji oraz niezapomniane wrażenia.

Zapraszamy zatem Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do przystąpienia do wspólnej zabawy!
 
 
 
Hotel Restaurant BOSS
pl. Wiosny Ludów 16
62-320 Miłosław
tel. (061) 438 20 18
fax. (061) 438 20 17
e-mail:
hotelboss@plusnet.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16