Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Zapraszamy do hotelu Azoty w Ustce


Hotel "Azoty" powstał 1971 r. Najpierw działał jako ośrodek wczasowy Zakładów Azotowych „Kędzierzyn” w Kędzierzynie-Koźlu. W latach 1993 – 1996 przeprowadzono gruntowny remont i wymianę wyposażenia. Wybudowano także kort tenisowy. Od 1998 roku rozpoczęto świadczenie usług hotelarskich, a w 2002 r. hotel uzyskał kategoryzację obiektu dwugwiazdkowego. W grudniu 2000 r. zawiązano spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i od tego czasu firma działa samodzielnie. W 2001 r. wybudowano i uruchomiono gabinety zabiegowe.

Hotel "Azoty" położony jest nad samym morzem (100 m), z dala od miasta w sosnowym lesie. Jod, sole bromu, złoża borowiny i kompleksy leśne liściasto - iglaste tworzą tu mikroklimat zbawienny dla zdrowia. Można przyjeżdżać do nas przez cały rok, aby wypocząć, a również aby leczyć schorzenia układu oddechowego, narządów ruchu, reumatologiczne i układu krążenia. Bliskość morza umożliwia wykorzystanie talassoterapii (działanie bodźcowe klimatu morskiego).


Hotel posiada 149 miejsc noclegowych w 59 pokojach 2 osobowych, 3 pokojach 3 osobowych, 5 pokojach typu studio (2+2) i apartamencie dla 2 osób. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, telewizor i telefon. Oprócz usług hotelarskich polecamy wczasy letnie i turnusy rehabilitacyjne. W hotelu można skorzystać z zabiegów leczniczych i relaksacyjnych. W szczególności polecamy zabiegi: światło- i elektrolecznicze, masaże klasyczne i kąpiele wodne. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne i dla osób posiadających dofinansowanie z PFRON.

Zapraszamy do odwiedzenia kawiarni z drink-barem, gdzie można miło spędzić czas i zabawić się w dobrym towarzystwie na dancingu lub wieczorku tanecznym. Organizujemy także kursokonferencje, wesela, bale i spotkania okolicznościowe


Do dyspozycji gości oddajemy:
 • stołówkę z doskonałym wyżywieniem i obsługą – śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego,
 • klimatyzowaną kawiarnię z tarasem,
 • klimatyzowaną salę konferencyjną z wyposażeniem audiowizualnym,
 • kort tenisowy z oświetleniem,
 • boisko do koszykówki, mini golf,
 • wypożyczalnię rowerów,
 • salę gimnastyczno-rehabilitacyjną,
 • gabinety zabiegowe (elektroterapia, światłolecznictwo, hydroterapia, inhalacje, masaże)
 • plac zabaw dla dzieci,
 • ognisko, grill, gdzie organizowane są zabawy na świeżym powietrzu z zespołem muzycznym,
 • parking zamknięty, monitorowany.

Położenie Ustki umożliwia wykorzystanie walorów turystycznych. W okolicy są oznakowane szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe i rowerowe. Organizowane są wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, na ruchome wydmy w okolicach Łeby, w Dolinę Słupii (park krajobrazowy). Można także zwiedzać Słupsk – m.in. zamek Książąt Pomorskich ze stałą ekspozycją malarstwa Witkacego, koncerty organowe w kościele Św. Jacka, Darłowo – zamek, Trójmiasto – m.in. muzeum oceaniczne, koncert organowy w katedrze oliwskiej.

W Ustce można skorzystać z rejsów wycieczkowych statkami po morzu, zwiedzić port i latarnię morską. W sezonie są rejsy do Nexo na Bornholmie i do Bałtijska w Rosji. Istnieje także możliwość skorzystania z przejażdżek konnych w pobliskiej stadninie koni.

Dogodne połączenia komunikacyjne – kolejowe do Słupska (20 km od Ustki) i autobusowe – lokalne: Słupsk – Ustka co 15-20 min. oraz w komunikacji międzymiastowej (Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Zakopane) bezpośrednio z Ustki.


Ustka jest jednym z najładniejszych i najchętniej odwiedzanych miejscowości na polskim wybrzeżu.

Hotel O.R.W. "Azoty"
ul. Wczasowa 25
76-270 Ustka
tel. (059)814 40 84
e-mail: hotel@azoty.com.pl
www.azoty.com.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16