Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hampton by Hilton w Oświęcimiu otwarty


Dnia 27 kwietnia położony w samym centrum Oświęcimia Hampton by Hilton został oficjalnie otwarty. Obiekt znajduje się na Starym Mieście, w pobliżu Muzeum Zamek Oświęcim. Ulokowanie inwestycji hotelowej marki Hampton by Hilton w Oświęcimiu to odpowiedź na stale rosnącą liczbę turystów, którzy przyjeżdżają do tego miasta.
 
Hotel od centrum Krakowa dzieli ok. 70 km, a od centrum Katowic 35 km. Bardzo blisko znajduje się także wiele atrakcji ziemi oświęcimskiej. Są to nie tylko muzea, ale również Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce, Dolina Karpia, czy też park rozrywki w Zatorze. Dogodna lokalizacja przy ważnych węzłach komunikacyjnych zapewnia połączenia z głównymi miastami południowej Polski.
 
 
Hotel zlokalizowany jest 300 metrów od Rynku Głównego, w nowo wybudowanej nieruchomości, której deweloperem jest Property Partner Investments, realizujący inwestycję w imieniu spółki NPP związanej z firmą Unirest.
 
W Oświęcimiu na gości czeka 120 komfortowych pokoi. Hotel w swoim standardzie oferuje bezpłatne gorące śniadanie, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu oraz centrum biznesowe i salę do ćwiczeń czynne przez całą dobę. Goście znajdą w pokojach m.in. miejsca do pracy, zestawy do herbaty i kawy, suszarki do włosów, telewizory HD oraz żelazka i deski do prasowania. Hotel Hampton by Hilton Oświęcim uczestniczy w Hilton Honors, wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym, który obejmuje 14 marek hotelowych sieci Hilton. Członkowie Hilton Honors zyskują natychmiastowy dostęp do korzyści, takich jak np. specjalne ceny za noclegi, czy też cyfrowe zameldowanie z wyborem pokoju (Digital Key).
 
 
Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne oraz 2 podziemne. W podziemiu znajduje się m.in. 51 miejsc postojowych przeznaczonych dla gości hotelu. Na parterze zlokalizowano recepcję, 4 sale konferencyjne oraz restaurację. W hotelu dostępne jest ponad 300 m kwadratowych przestrzeni lobby, które może pomieścić 130 gości.
 
Budowę hotelu rozpoczęto w IV kwartale 2016 r. Będzie w nim 120 komfortowych pokoi. Goście będą mogli skorzystać także z bezpłatnego centrum fitness, 4 sal konferencyjnych (największa ma 106 m kwadratowych) oraz otwartego centrum biznesowego.
 


Inwestorem jest należąca do grupy Unirest spółka NPP Hotele sp. z o.o.Hotel będzie zarządzany przez Hotel Professionals Management Group sp. z o.o. Jest to już drugi obiekt marki Hampton by Hilton należący do grupy Unirest. Pierwszym obiektem był hotel w Gdańsku - Oliwie, który został otwarty w IV kwartale 2017 r.
 
Hampton by Hilton Oświęcim
Bulwary 2
32-600 Oświęcim
tel.: 33 444 90 00
www.hiltonhotels.com/pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16