Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hampton by Hilton Warszawa Mokotów


Dnia 17 maja 2018 r. oficjalnie swoją działalność rozpoczął warszawski hotel Hampton by Hilton Warsaw Mokotów. Jest to piąty obiekt sieci Hilton Worldwide w Warszawie i jednocześnie trzeci sygnowany marką Hampton. Zlokalizowany jest przy ulicy Postępu 7, w sąsiedztwie biur i centrali międzynarodowych korporacji. Od lotniska dzieli go ok. 8 minut jazdy samochodem.
 

Nowy hotel ma prawie 10.000 metrów kwadratowych powierzchni na ośmiu kondygnacjach, w tym jednej podziemnej. Dla gości przygotowano 163 pokoje, a na terenie budynku znajdzie się również restauracja, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness oraz taras letni. Na tle innych hoteli Hampton by Hilton Warsaw Mokotów wyróżnia unikalny, nowoczesny design, a także bogata oferta biznesowa, obejmująca dostępność w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.
 

 
Dla gości hotelowych przygotowano 67 miejsc parkingowych, w tym 54 miejsc w podziemiu hotelu oraz 8 miejsc dla rowerów.
 
Hampton by Hilton Warsaw Mokotów to 109 pokoi typu Queen (z podwójnym łóżkiem i wyposażonych w dodatkową rozkładaną sofę), 50 typu Twin (wyposażonych w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 120x190), 2 duże pokoje narożne (każdy o pow. 44 mkw, składające się z sypialni i oddzielnego pokoju dziennego z rozkładanym narożnikiem) oraz 2 pokoje z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych (każdy o pow. 44 mkw). Na potrzeby rodziców z dziećmi obiekt daje możliwość połączenia 32 pokoi w 16 pokoi rodzinnych.
 


W hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem o powierzchni od 23 do 43 mkw. Istnieje również możliwość połączenia sal, co pozwoli na stworzenie przestrzeni o powierzchni 120 mkw., mogącą zmieścić do 90 osób.
 
Hampton by Hilton Warszawa Mokotów
Postępu 7,
02-676 Warszawa
22 419 77 77
www.hiltonhotels.com/pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16