Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Gościniec zamkowy zaprasza


Witaj pod naszym dachem a odpocznij sobie,
tu Cię trudy opuszczą i Twe troski srogie.


Gościniec Zamkowy zlokalizowany w Kończycach Małych, gmina Zebrzydowice, województwo śląskie, to idealne miejsce dla podróżujących, szukających odpoczynku czy chcących zorganizować imprezy okolicznościowe.

Położony jest w urokliwej i spokojnej okolicy wśród parkowych drzew, nad wodą malowniczych stawów. Historyczny, XVI-wieczny zamek w połowie drogi między 100-tysięcznym Jastrzębiem, a historycznym Cieszynem, w pobliżu gór Beskidu Śląskiego, gdzie królowa polskich rzek bierze swój początek, i granicy z Czechami, może być chwilą relaksu, miłą przerwą w podróży, turystyczna bazą wypadową lub miejscem spotkań artystycznych czy biznesowych. Nasz hotel, restauracja, salka myśliwska, karczma i sale konferencyjne czekają na Państwa. Chętnie zorganizujemy też:

 • pokaz walk rycerskich,
 • konkurs strzelecki z łuku,
 • pieczenie dzika czy barana,
 • ogniska w leśniczówce,
 • występy kabaretów,
 • zaprosimy do zwiedzenia izby regionalnej.

Malownicze położenie, stylowe wnętrza, połączone z komfortowym wyposażeniem i tradycyjną kuchnią oraz liczne atrakcje - to propozycja, która zapewni odprężenie dla ducha i odpoczynek dla ciała.


Podróżni stęsknieni odpoczynku znajdą wygodne noclegi na XVI-wiecznym zamku w spokojnej i malowniczej okolicy. Komfort naszych komnat, połączony z atmosferą zamku uczyni pobyt u nas, nie tylko odpoczynkiem, ale i niezapomnianym przeżyciem. Nasze pokoje w szczególny sposób łączą w sobie historyczny nastój z nowoczesnym wyposażeniem. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TVSat i dostęp do Internetu; w apartamencie i pokoju lux w stylu retro - lodówka i wanna z hydromasażem. Do dyspozycji oddajemy ponadto saunę. Naszych gości nie wypuścimy też bez stosownego, a pożywnego śniadania.

Ceny za pokój:
 • Apartament - 250 zł
 • Pokój Lux - 200 zł
 • Pokój 2 os. - 150 zł
 • Pokój 3 os. - 180 zł
 • Sauna
 • Solarium

Nasza restauracja chętnie zapewni zarówno dzienny posiłek, jak i podejmie stosowną ucztą licznych gości, chcących świętować ważne dla nich okoliczności. Kuchnia w tradycyjnym stylu trafi do gustu nawet bardzo wybrednym smakoszom. W otoczeniu historycznych wnętrz i obrazów naszej galerii, posiłki przypomną biesiady dawnych panów zamku. Sala restauracji wraz z uroczą antresolą pomieszczą ponad 60 osób, a i zakochani znajdą swój ustronny kącik. Zorganizujemy każdą uroczystość i chętnie wynegocjujemy korzystne warunki. Strawę dla ciała i ducha znajdzie u nas każdy, kto pokrzepienia szuka.

Dla spotkań w mniejszym gronie, w dyskretnej a miłej atmosferze, Salka Myśliwska jest najwłaściwszym miejscem. Mała a wygodna, z myśliwskimi trofeami na ścianach stworzy kameralny nastrój i będzie dobrą inspiracją dla towarzyskich czy biznesowych rozpraw.


Zarówno dla strudzonych wędrowców, jak i dla szukających chwili wytchnienia w nastrojowej i ciepłej atmosferze, nasza karczma jest wręcz idealnym miejscem. Przyjemny chłód historycznych murów i zimne piwo przyniesie ulgę w skwarne dni, a ogień kominka i gorący grzaniec zapewnią przytulne ciepło w mroźne wieczory. Przy blasku świec, wybornej kawie czy lampce dobrego trunku, każdy zapomni o trudach dnia, a spotkanie w gronie przyjaciół będzie okazją do zajmujących rozmów. Kto raz nas odwiedzi, ten wróci na pewno.

Hotel i Restauracja Gościniec Zamkowy
ul. Staropolska 5
43-410 Kończyce Małe
tel. (032) 475 80 91
e-mail: zamek@konczyce.pl
www.zamek.olzanet.plWarning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16