Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Ferie nad Bałtykiem – Hotel Number One z nową ofertą


Zlokalizowany w centrum Gdańska Hotel Number One zaprasza turystów na ferie zimowe. W ramach nowej oferty obiekt proponuje pobyty z pełnym wyżywieniem i mocą atrakcji dla gości m.in. animacjami dla dzieci, warsztatami kulinarnymi z udziałem szefa kuchni oraz wieczorami filmowymi z gorącą czekoladą. Hotel przygotował na ten okres także darmowe pobyty dla dzieci poniżej 12 roku życia.
 
Hotel Number One mieści się w samym centrum Gdańska, nad malowniczym brzegiem rzeki Motławy. Obiekt udziela noclegów od 2017 r. i cieszy się wysokimi ocenami wśród odwiedzających (m.in. 8,8/10 na Booking.com i 4,5/5 na Facebooku). Trzygwiazdkowy hotel systematycznie proponuje turystom nowe pakiety pobytowe. Z okazji zimowych ferii przygotowano specjalną ofertę, która zawiera pobyt z pełnym wyżywieniem w formie bogatego bufetu śniadaniowego oraz obiadokolacji przygotowanej specjalnie przez szefa kuchni hotelowej restauracji. Lokal Mamma Mia Zielona Pietruszka specjalizuje się we włoskich przepisach, a dzięki otwartej na salę jadalną kuchni w restauracji można na żywo obserwować proces przyrządzania potraw. Nowa oferta gwarantuje także darmowy pobyt dla 1 dziecka poniżej 12 roku życia.
 
 
Hotel Number One dla swoich gości przygotował szereg dodatkowych udogodnień. Należą do nich m.in. atrakcje skierowane dla najmłodszych jak animacje, malowanie twarzy oraz możliwość gry na konsoli PlayStation w kąciku dla dzieci czy wypożyczenia klocków Lego do pokoju. W trakcie ferii zimowych w hotelu będą się także odbywały wieczory filmowe, podczas których będzie serwowana gorąca czekolada oraz warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni. Odwiedzający będą korzystać również z  bezpłatnego wstępu do licznych atrakcji na terenie Gdańska z Kartą Turysty ważną przez 48 godzin (do odbioru podczas check-in). Karta pozwala na odwiedzenie wielu muzeów (m.in. Muzeum Narodowego czy obiektów w ramach Muzeum Gdańska) oraz innych ważnych miejsc, które każdy turysta powinien obowiązkowo zobaczyć podczas wizyty w mieście m.in. Bazyliki Mariackiej czy gdańskiego ZOO.
 
Goście hotelowi będą korzystali również z darmowego wstępu do Strefy One Harmony Spa&Wellness Center, która znajduje się na terenie obiektu oraz uzyskają 10% rabatu na oferowane w niej zabiegi.
 
Utarło się przekonanie, że ferie zimowe należy spędzać w górach, jednak nie każdy musi być fanem szaleństwa na stokach narciarskich i górskich wędrówek. Ponadto, dla mieszkańców miejscowości położonych bliżej północnych krańców Polski, a także tych pochodzących z centralnie zlokalizowanych miast dojazd do kurortów położnych na południu kraju może okazać się długi i męczący.  My zachęcamy do odkrywania uroków zimowego Gdańska, który wyjątkowo magicznie prezentuje się o tej porze roku. Ferie w Hotelu Number One to nie tylko możliwość korzystania z szeregu atrakcji turystycznych w Trójmieście, ale też wyjątkowa okazja aby wyciszyć się w trakcie nastrojowych wieczorów filmowych czy wizyty w naszym SPA, a nawet, aby posiąść nowe umiejętności podczas warsztatów kulinarnych – mówi Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One.
 
Więcej informacji na temat zimowej oferty Hotelu Number One znajduje się na stronie: http://www.hotelnumberone.pl/oferta-online/hotel-zimowe-ferie-w-gdansku-all-113466.

Hotel Number One powstał w ramach kompleksu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Deweloperem i generalnym wykonawcą wielofunkcyjnego obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja składa się z dwóch części – Hotelu Number One, w którym znajdują się 172 pokoje hotelowe oraz 298 Apartamenty Nowa Motława. W nowoczesnym kompleksie zaprojektowano również przestronną strefę wellness z basenem wewnętrznym, saunami, i siłownią. Spójna architektura i design wnętrz hotelu to połączenie pracy wybitnych osobowości reprezentowanych przez pracownie architektoniczne: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16