Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

EuroHotel w Katowicach zaprasza


EuroHotel usytuowany jest w zabytkowej dzielnicy Katowic - Nikiszowcu z dala od zgiełku centrum, choć w dostatecznej odległości od autostrady i Drogowej Trasy Średnicowej. Pozwala to na relaksujący wypoczynek, a także organizację wszelkich spotkań biznesowych.EuroHotel oferuje swoim gościom 80 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, a także pokojach typu studio będących połączeniem dwóch sypialni dwuosobowych i wspólnej łazienki. W każdym z nich znajduje się ekskluzywnie urządzona łazienka, telefon oraz TV-Sat.

Szef kuchni hotelowej restauracji przygotowuje pyszne dania z urozmaiconego menu kuchni polskiej oraz regionalnej. Istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych.Obiekt dysponuje dwiema salami gościnnymi. Profesjonalnie i komfortowo wyposażone mogą pomieścić od 20 - mała sala do 80 osób – duża sala.

Przed hotelem znajduje się dozorowany i bezpłatny parking dla osób wypoczywających. EuroHotel położony jest tuż obok popularnego lodowiska Jantor – najnowocześniejszego obiektu rozrywkowego tego typu, czynnego przez cały rok.Korzystna lokalizacja EuroHotelu to szybkość i wygoda dla gości biznesowych i nie tylko. Ekskluzywne wyposażenie hotelu oraz niezwykłe warunki przyrodnicze sprawią, że wypoczywający poczują się wspaniale zrelaksowani.


EuroHotel
ul. Z. Nałkowskiej 10
40 - 425 Katowice
tel. (032) 255 46 82
tel./fax. (032) 352 00 60
e-mail: recepcja@eurohotelkatowice.pl
www.eurohotelkatowice.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16