Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Dwór Ostoya wita w miejscowości Jasionka nieopodal miasta Rzeszowa


Dwór Ostoya wita Cię Gościu drogi w swych zawsze otwartych podwojach. Znaleźć nas możesz w samym sercu Podkarpacia, w miejscowości Jasionka nieopodal miasta Rzeszowa. Miejsce to szczególnie atrakcyjne z uwagi na fakt, iż przecinają się tutaj główne drogi wiodące z północy na południe jak i ze wschodu na zachód. Dodatkowym atutem i atrakcją jest bliskie sąsiedztwo lotniska, co sprawia, że dwór nasz jest wspaniałym miejscem do urządzania atrakcyjnych wypadów do tak słynnych ośrodków jak Łańcut, Krasiczyn, Iwonicz czy Baranów Sandomierski.
 
Jeśli szukasz spokoju i wytchnienia bliskość Bieszczad umożliwi Ci prawdziwy kontakt z przyrodą z dala od cywilizacyjnego zgiełku.
Aby zaspokoić najbardziej wymagające gusta dostosowaliśmy nasz dwór do wysokich, międzynarodowych standardów. Staraliśmy się połączyć zabytkowość wnętrz oraz nowoczesną technikę, których dyskretne zespolenie składa się na obraz naszego dworu - czynimy wszystko by czas jaki z nami spędzisz był wyjątkowy i niepowtarzalny.

By zapewnić warunki wypoczynku godne najwyższych wymagań wyposażyliśmy nasze pokoje hotelowe w zabytkowe XIX-wieczne meble, których obecność sprawi, że będziesz mógł się poczuć jak dawny arystokrata z przełomu wieków.

W naszej restauracji możesz zjeść prawdziwe staropolskie potrawy przyrządzane z polotem i wyczuciem wyrafinowanego smaku. Oprawy dopełniają łagodne dźwięki muzyki klasycznej oraz stylowe i eleganckie wnętrza.

Nasza sala konferencyjna została przygotowana by umożliwić organizowanie w pełni multimedialnych spotkań nawet dla kilkudziesięciu osób. Połączenie zabytkowego wnętrza oraz nowoczesnych technik prezentacji nadaje konferencjom powagi i stylowości.

Zadbaliśmy także Drogi Gościu o Twą kondycję fizyczną oraz aktywny wypoczynek. Nowoczesny basen oraz kort tenisowy, bogato wyposażona siłownia i sauna - to wymarzone warunki do spędzenia niezapomnianego weekendu w naszym dworze.


Celem naszym było abyś odwiedzając Dwór Ostoya znalazł tutaj spokój oraz wyrafinowane atrakcje, zaś obcowanie z zabytkowymi wnętrzami i meblami pozwoliło Ci uchwycić ulotną romantykę i czar tego miejsca, odnaleźć to, co dla Ciebie najpiękniejsze i zachować w sercu do ponownej wizyty...

null
Jasionka 1a
36-002 Jasionka k. Rzeszowa
tel. (017) 772 34 05
fax. (017) 772 33 33

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16