Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Bajkowy Zakątek – miejsce wypoczynku dla Twojej rodziny


 
Z magiczną mapą w dłoni wybierz się w podróż do Bajkowego Zakątka. Tutaj doświadczysz ciszy, która raduje, spróbujesz kuchni owianej smakami dzieciństwa, spotkasz Złotopióra przynoszącego szczęście, a wszystko po to by dogonić marzenia. W tym miejscu rzeczywistość przeplata się z fantazją, a każdy zakątek opowiada inną historię.


Wieść niesie, że pyszne jedzenie jak u naszych babć, wędliny własnego wyrobu i wypiekany chleb cieszą się zasłużoną sławą w całym regionie. Jak podaje bajka, życzliwy diabeł Smolanek doprawia czarodziejskim, sobie tylko znanym, składnikiem mięsiwa wędzone w Magicznym Piecu. Tradycję wypieku chleba z chrupiącą skórką zapoczątkował Wentus, chłopiec znaleziony w Czarodziejskim Młynie. Tych i innych smakołyków jak pierogi, placki  ziemniaczane  można spróbować w restauracji Pod Kogutem. Dla wszystkich wielbicieli ziemniaka został stworzony szlak Placka Ziemniaczanego do Bajkowego Zakątka. Nie mapa, ale zapach placków unoszący się nad okolicą z pewnością wskaże drogę do celu. Każdy posiłek warto zwieńczyć deserem z Zaklętego Jabłka i przypieczętować cytrynówką, która wprowadza w znakomity nastrój tak samo jak w czasach, kiedy została stworzona jej receptura.

Miejscem gdzie można spędzić aktywnie czas jest Dolina Siły i Witalności. Najmłodsi Goście znajdą tu plac zabaw i Zaczarowaną Zagrodę z Kogutem Złotopiórem i jego przyjaciółmi. Kort tenisowy, pole do siatkówki plażowej oraz bilard czeka na lubiących rywalizację. Dla żadnych przygód i adrenaliny oddajemy do dyspozycji pole do gry w paintball i strzelnicę, a także tor dla quadów i park linowy. Z otaczającą naturą można się zmierzyć spacerując z kijkami Nordic Walking, biegając leśnymi ścieżkami, jeżdżąc na rowerze po wytyczonych trasach czy wiosłując łódką po jeziorze.
 

 
Spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne biesiady odbywają się w Ogrodzie Humoru. Położenie na skraju Bajkowego Zakątka pozwala zachować dyskrecję i oddać wyjątkowy klimat miejsca. Tutaj radość i pozytywne emocje zawsze współtowarzyszą biesiadnikom.

Aby uwolnić zmysły i doznać odprężenia ciała i ducha wystarczy wybrać się do Leśnego SPA. Do każdego zabiegu wykorzystuje się kilka kropel magicznej wody z jeziora Guzowy Piec, która pozwala zatrzymać czas aby przyjemność z zabiegów trwała jak najdłużej. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka Wodna Kraina z kameralnym basenem, sauną suchą i parową, jacuzzi oraz salą fitness. Tuż obok znajduje się taras o wdzięcznej nazwie Bukiet Mocy  z racji różnobarwnych zdobiących go kwiatów. Tu możesz zobaczyć jak dzień wstaje ze snu, a promienie słońca leniwie wynurzają się zza drzew. Bajka głosi, że każdy rozpoczęty w tym miejscu dzień wypełniony jest radością i pozytywnymi myślami.

Wszystkie te miejsca łączy jedno – Bajkowa Poczta, którą o świecie roznosi Bajkowy Listonosz, a którą Ty znajdziesz o poranku w skrzynce. Każdego dnia poinformujemy o atrakcjach, promocjach i niespodziankach, a wszystko po to by zabrać stąd bajkowe wspomnienia.  Przyjedź, przekonaj się jak smakuje Bajkowy Zakątek i dopisz swój rozdział w historii jeszcze nienapisanych bajek...

 

Więcej informacji w Prezentacji Bajkowego Zakątka

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16